Yasaklı sıtelere gırmek !!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
selamlar herkese

sorun basit bulundugum yerde yasakli sitelere giremiyorum cogu torrent sitesi engelleniyor bu engeli nasi asarim yada hangi network sistemi ile asabilirim bilgisi olan paylasirsa sevinirim
bu arada bulundugum ulke UK

tesekkurler

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Chrome kullanıyorsanız zenmade eklentisini yükleyin. Alternatif olarak spotflux ve türevi programları kullabilirsiniz.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Pm bölümün kapalı ,,

Neyse ,, Türkiye dnssini kullan ,, oradan proxy tünnel sitelerine girerek erişmeye çalış tabi bilgisayarında yüklü olan bir progrm engellemiyorsa.

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
birsey var indirmeme engel olan ama bulacagim ne oldugunu bilmiyorum belki benim guvenlik olayi

herneyse birde ubuntuda deneyecem

kolay gelsin

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
Pm bölümün kapalı ,,

Neyse ,, Türkiye dnssini kullan ,, oradan proxy tünnel sitelerine girerek erişmeye çalış tabi bilgisayarında yüklü olan bir progrm engellemiyorsa.

ustam su anda proxy ile giriyorum sorun yok sorun bu yasakli engellenen sitelerde girdim diyelim kendimi nasil savunacam biraz fikir verirmisiniz lutfen

ubuntuda bir yol actim ve indiriyorum dosyayi buyuk ihtimal win 7 ye de uygularim ayni yontemi

kolay gelsin

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
idm (internet download manager) ya da bu gibi bir program kullanıyorsan kullanım süresi veya deneme süresi bittiği zaman download etmeni engelliyor ,, bunlar gibi indirme programların varsa kaldır bunları program ekle ve kaldırdan.

Torrent için de U torrent kullan.

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
zaten u torrent kullaniyorum ustam sorun u buldum aslinda birde delik actim networkta tunel yani ama ubuntu ile win 7 ile degil su anda indirmek istedigim seyi indiriyorum ama bunu win7ye uygulamanin yolunu bulmak lazim tor la olabilir denedim daha once olmadi ama simdi bazi seyleri ayarladim sorun yok gibi win 7 de calisiyor iki yerden indiriyorum

kolay gelsin

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
olay cozume ulasti giris yaptigim proxy sanal proxysi ile cakisiyor diyelim ama olmuyor aklinizda bulunsun
mozilla yada ne kullaniyorsaniz proxy var ise chrome kullanmayin derim sadece mozilla kulanin ya da ikisininde ayarlarini ayni yapin aklinizda bulunsun

tavsiyem bu yolda
ha bu arada tor calisti ama sorun benim networkta basladi sorun yok ama sonunda
buldum galiba

kolay gelsin

Son düzenleme:

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
herkese tesekkur ederim sorun cozuldu tor ile giriyorum sorunsuzca ayrica Radoamon35 kardesiminde tavsiyesine uyup spotflux u kurdum

kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.