Yatın Kalkın Türk Telekom'a dua edin!!!

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Türk Telekomu beğenmeyen arkadaşlar içindir bu konum,öncelikle taraf tutmadım. Ve konumum : Bursa
Şimdi ben Vodafone'den ayda 50TL'ye 8 gb 40gb kota internet aldım gelen hız 1mbps,
Sonrasında ise Türk Telekom'a geçtik 24mbps hız 40gb kota internet aldım gelen hız 24mbps tamı tamına akk kalktımıda 8 mbps oluyor,gayet rahat 1080p ye kadar videoları izliyordum.Sonra köye taşındık,köyle internet bir araya gelmeyecek kadar şanssız ikili olurdu bence,ama Türk Telekom bunuda başarmış 8mbps hız 40gb kota internet aldım gelen hız 6mbps köyde bile bakın 6 mbps.Şehirdeyken vodafone kullanırken 1mbps hız ve köydeki hız yani şunu bilirim.Yatın kalkın Türk Telekoma duva edin bir çok altyapı onun sayesinde oluştu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

LI0N

Üye
18 May 2018
246
0
Türktelekom kullanıyorum aldığım en fazla hız 3 mbps , 3 günde akk doluyor 1 mbpsye düşüyor.

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Şu anda bence internet bakımından en sefil ülkeysek bu Türk Telekom sayesinde. Bence dua değil beddua etmeliyiz. Yakın bir tanıdığım Bulgaristan’da oturuyor ve en düşük 90 Mbps alıyor. İnanmayanlar için kanıt canlı :)

vambo

Üye
13 Ocak 2018
236
0
İzmir
İzmir/Bornova/Koşokavak mh. 4 mbps hızım var ister akkli ister akksiz hiç farketmiyor. 16mbps ye kadar internet faturası ödüyoruz birde rezillik.

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
istanbuldayım internet hızım yavaş.Bir oyun indireyim diyorum 1gb'ı bazen 9 saatte indiriyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.