Yayınla | Sosyal Medya | 1 Günde 10-15 TL

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
Herkese merhabalar arkadaşlar yayınla sosyal medya sitesi platforma yeni atıldı ve kazançları gerçekten çok güzel minumum ödeme limiti 200 TL olmasına rağmen yaklaşık olarak 2 haftada ödeme limitine ulaşmış bulunmaktayım.

Kayıt olduktan sonra mail doğrulaması yapmazsanız üyeliğiniz silinir

Nasıl kazanacağım?

Çok basit aynı facebook gibi paylaşımları beğenerek , yorum yaparak ve kendi duvarınızda paylaşımlar yaparak puanlar kazanıyorsunuz

Örnek: Beğenmek 5 puan yorum yapmak 8 puan gönderi paylaşmak 15 puan.
Toplam 1000 puan 1 TL ye tekabül etmektedir ancak dediğim gibi seri seri yaparsanız 1 günde 20.000 puandan fazlası yapılıyor.

Referanslı link: https://www.yayinla.org/?ref=Kanacali53fk

Referanssız link: https://www.yayinla.org/

Ödeme Kanıtı:
lq2Mob.png

Referans kazançları %20 & 0.9 krş.

Son düzenleme:

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
Aşırı derecede yoğun bir site işlemlere çok geç yanıt veriyor.

merhaba , sistemde yazılımsal çalışmalar yapıldığı için bazen yavaş çalışıyor tam rayına oturduktan sonra düzelecektir adminle görüştüm.

Mobil uygulama çıktı test aşamasında yakında yayımlanacak. DEVLET DESTEKLİDİR.

Puan nereede yazıyor çekimi nerede yapacağız ? cevaplayabilirmisin

Merhaba öncelikli olarak mailinizi doğrulamanız gerekmekte.

Daha sonra puanlarınızı sol üstte kareciklere tıklıyoruz açılan yerde isminizin üstünde tik işareti var soluk bir kutu içinde. oraya 1 kez tıklıyorsunuz sağda ufak bir yer açılıyor.

Soldaki kutucugu kapatıp sağda açılan yeri sola doğru parmağımızla kaydırıyoruz. Orda $ işareti var orda toplam bakiye + işaretinde ise toplam puanımız bulunmaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

R3DPOOL

Üye
30 Haz 2018
182
0
Antalya
Merhaba öncelikli olarak mailinizi doğrulamanız gerekmekte.

Daha sonra puanlarınızı sol üstte kareciklere tıklıyoruz açılan yerde isminizin üstünde tik işareti var soluk bir kutu içinde. oraya 1 kez tıklıyorsunuz sağda ufak bir yer açılıyor.

Soldaki kutucugu kapatıp sağda açılan yeri sola doğru parmağımızla kaydırıyoruz. Orda $ işareti var orda toplam bakiye + işaretinde ise toplam puanımız bulunmaktadır.

gördüm teşekkürler.

vongoethe

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
448
0
ANTARTİKA
Herkese merhabalar arkadaşlar yayınla sosyal medya sitesi platforma yeni atıldı ve kazançları gerçekten çok güzel minumum ödeme limiti 200 TL olmasına rağmen yaklaşık olarak 2 haftada ödeme limitine ulaşmış bulunmaktayım.

Kayıt olduktan sonra mail doğrulaması yapmazsanız üyeliğiniz silinir

Nasıl kazanacağım?

Çok basit aynı facebook gibi paylaşımları beğenerek , yorum yaparak ve kendi duvarınızda paylaşımlar yaparak puanlar kazanıyorsunuz

Örnek: Beğenmek 5 puan yorum yapmak 8 puan gönderi paylaşmak 15 puan.
Toplam 1000 puan 1 TL ye tekabül etmektedir ancak dediğim gibi seri seri yaparsanız 1 günde 20.000 puandan fazlası yapılıyor.

Referanslı link: https://www.yayinla.org/?ref=Kanacali53fk

Referanssız link: https://www.yayinla.org/

Ödeme Kanıtı:
lq2Mob.png

"Beğenmek 5 puan yorum yapmak 8 puan gönderi paylaşmak 15 puan.'' Nerden baktınız hocam buna

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
"Beğenmek 5 puan yorum yapmak 8 puan gönderi paylaşmak 15 puan.'' Nerden baktınız hocam buna

Merhaba , dediğim şekilde soldaki beyaz kutucuklara 1 kez tıklıyoruz.

Açılan yerde isminizin üstünde beyaz tik var şeffaf kutu içinde ona bir kez tıklıyoruz sağ tarafta pencere açılcak sol pencereyi kapatıyoruz.

Eğer mobilde iseniz parmağınızla sol tarafa kaydırıyorsunuz
Eğer pc de iseniz yön tuşlarıyla --> tuşuna basıyorsunuz sağa geldikten sonra $ simgesinde toplam bakiyeniz + işaretinde puanlarınız ve dediğiniz şekilde ney ne kadar puan o gözüküyor.

Russia

Yeni üye
30 Eyl 2017
23
0
beğeni botu ayarladım hemen :) ancak sitenin geç cevap vermesi biraz sıkıntı.

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
beğeni botu ayarladım hemen :) ancak sitenin geç cevap vermesi biraz sıkıntı.

Öncelikli olarak siteyi velet insanlar oluşturmadı yaklaşık 9 kişilik profesyonel bir kadro var ve devlet destekli olduğu için sitedeki hareketleriniz baştan sona incelenmektedir. Ödeme alırken alamayacağınızıda görürsünüz umarım hiçbir türlü sistemde hileye izin vermem yöneticilere bildirdim sizi kusura bakmayın.
Sunucularda 2 3 güne yenilenecek bilgisini aldım.

Kullanıcı adım:FDL1991

Kontrol ettirildi, onaydan geçti.

Mail serverleri düzenleniyormuş gece 12 den sonra mailler gelir gelmezse manuel aktif edilecek

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
Site sabah saat 08.00 15.11.2018 bakıma alınmıştır.
Sunucular taşınıyor

Site açıldı

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
Ödeme talebi göndermeme çok az kaldı.

güncel

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
herkese merhabalar arkadaşlar yayınla sosyal medya sitesi platforma yeni atıldı ve kazançları gerçekten çok güzel minumum ödeme limiti 200 tl olmasına rağmen yaklaşık olarak 2 haftada ödeme limitine ulaşmış bulunmaktayım.

[sıze="4"][ındent]kayıt olduktan sonra mail doğrulaması yapmazsanız üyeliğiniz silinir [/ındent][/sıze]

nasıl kazanacağım?

çok basit aynı facebook gibi paylaşımları beğenerek , yorum yaparak ve kendi duvarınızda paylaşımlar yaparak puanlar kazanıyorsunuz

örnek: Beğenmek 5 puan yorum yapmak 8 puan gönderi paylaşmak 15 puan.
Toplam 1000 puan 1 tl ye tekabül etmektedir ancak dediğim gibi seri seri yaparsanız 1 günde 20.000 puandan fazlası yapılıyor.

[sıze="4"]referanslı link: https://www.yayinla.org/?ref=kanacali53fk[/sıze]

referanssız link: https://www.yayinla.org/

ödeme kanıtı:
[ımg]https://i.hizliresim.com/lq2mob.png[/ımg]​

referans kazançları %20 & 0.9 krş.

papara ödeme yöntemi yokken ödeme kanıtı nasıl papara?bi açıklama yapmazsanız ihbar edeceğim

Lumerua

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
353
0
Dünya
Dostum ref sayımları yapılıyor mu emin misin benim bir kaç dostum kayıt oldu ama ref ekranına gelmiyor

Daha önce siteye giriş yapmışlarsa çerezler kayıtlı kalmıştır ondan sistem üyeliğine gitmiştir. Suan kayıtlar kapalı. Yöneticiye bildirin silsin üyeliklerini tekrar gizli sekmeden kaydolsunlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.