Yazıcı tanıtma

MertDilek

Üye
25 Haz 2015
244
0
/LINUX
Öncelikle kolay gelsin arkadaşlar elimde Samsung ML- 2165 yazıcı var bunu pcye tanıtmışlar ama ML-2160 diye önceden bu yazıcı çıktı çıkarıyordu ancak bugün çıkarmaya çalıştığımda hata verdi bi yardım ederseniz sevinirim
iyi forumlar

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Öncelikle kolay gelsin arkadaşlar elimde Samsung ML- 2165 yazıcı var bunu pcye tanıtmışlar ama ML-2160 diye önceden bu yazıcı çıktı çıkarıyordu ancak bugün çıkarmaya çalıştığımda hata verdi bi yardım ederseniz sevinirim
iyi forumlar

driveri falan güncelledin mi ? birde sırada bekleyen belgeler varsada çıkarmaz benim birinde öyle olmuştu

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
Service'lerden print spooler'i bir kontrol edebilirsin. Calismiyorsa restart yapmani tavsiye ederim.
Bir de tüm yazici driver'lari kaldirip registry'den de silme islemleri yapmayi denedikten sonra bilgisayari yeniden baslatip dogru olan driveri yüklemeyi deneyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.