Yazılım dili ile 100% fud nasıl yapılır.

6 Tem 2021
143
16
34
Python veya herhangi bir dille nasıl 100% fud yapılır acaba video veya bir siteden olabilir yeni olursa sevinirim yazılım bilmediğim için detaylı olursa sevinirim.

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Python veya herhangi bir dille nasıl 100% fud yapılır acaba video veya bir siteden olabilir yeni olursa sevinirim yazılım bilmediğim için detaylı olursa sevinirim.
Selam dostum, öncelikle insanlar kendi yazdığı cryptırları sana verceklerini düşünmüyorum. Ama sana visual studio ile yazılmış bir crypter yazılımı atabilirim. Fakat yine yazılım dili bilmen lazm, nedeni ise trojan ile crypter uyumsuz oluyor. Onu uyumlu yapman için visual studiodaki errorleri fixlemen lazm. Onun içinde pythonu bilmen gerek... yani her türlü ufakda olsa yazılım dillerini bilmelisin.

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
137
Selam dostum, öncelikle insanlar kendi yazdığı cryptırları sana verceklerini düşünmüyorum. Ama sana visual studio ile yazılmış bir crypter yazılımı atabilirim. Fakat yine yazılım dili bilmen lazm, nedeni ise trojan ile crypter uyumsuz oluyor. Onu uyumlu yapman için visual studiodaki errorleri fixlemen lazm. Onun içinde pythonu bilmen gerek... yani her türlü ufakda olsa yazılım dillerini bilmelisin.
rica etsem bana atabilirmisiniz

6 Tem 2021
143
16
34
Kankam ben windows trojen oluşturcam tabiki fud raini biliyorum fakat onun yaptığını yapınca olmuyor büyük ihtimalle eski olduğu için türkçe başka kaynak yokmu

Maalesef türkçe kaynak bu konuda çok az. O yüzden oto çeviriyle vs anlamaya çalışın. Takıldığınız yerde tekrar gelip burada başlık açabilirsiniz.
Kardeşim ben bu işlerde aşırı yeni değilim 8 aydır varım ama hiç cryptırla alakalı konu bulamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.