Yazılım Pcsi Toplamak

TrojKu98

Üye
9 Ara 2017
99
0
streams
Arkadaşlar oyun oynamıyacağım ve elimde 1.5 para var nasıl bir bilgisayar öneriyorsunuz yazılım yaparken mesela 2 gb lik wordlist okurken donmayacak bir pc gerekiyor 1.5 bin yeterlimi nasıl bir pc alırım yardım edebilirseniz sevinirim

TrojKu98

Üye
9 Ara 2017
99
0
streams
haklısın ama en azından şöyle doların 4.5 tl oldugu gibi düşünelim öyle toplayalım sonra düşünce alırız artık

Sadrazam99 c99

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,159
0
null
1.5 Zor beim pc 5 ve hala sıkıntıları var kod yazcaksan program yükleyip heyk yapacaksan her bilgisayar iş yapar senin için.. seçici olma sadece depolamaya bak programlar geç açılırsada tak bi ssd bitsin

Leipson

Katılımcı Üye
16 May 2016
303
0
konuyu bilmeyen herkes yorum yapmış dolar 7 lira aynen o biraz kötü ama kardesim bu çok basit bir olay 1klık bilgisayar işini görür dm atarsan senle özel ilgilenirim aklına takılan harddisk ekran kartı ram hakkında tüm soruları sor ne istediğini tam olarak yaz sana özel bile toplarım zamanımı ayırıp tabi dolar 7 buçuk olucak zaten 10u bile görür bu saatten sonra :D neyse bro dediğim gibi

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
konuyu bilmeyen herkes yorum yapmış dolar 7 lira aynen o biraz kötü ama kardesim bu çok basit bir olay 1klık bilgisayar işini görür dm atarsan senle özel ilgilenirim aklına takılan harddisk ekran kartı ram hakkında tüm soruları sor ne istediğini tam olarak yaz sana özel bile toplarım zamanımı ayırıp tabi dolar 7 buçuk olucak zaten 10u bile görür bu saatten sonra :D neyse bro dediğim gibi

Aynen Aynen Arkadaş Bilgisayarcı Tüm Dünyadaki Bilgisayarları Bu Topladı Gözün Kapalı Güven :D hahah

Arkadaşım Yazılım Diyorsunda Senin Ne Yazılımı Diyorsan Artık Onu Bildiginden Bile Şüpheliyim Ne Yazılımı? Web Programlamı Audino Yazılımı, programı Ne Artık Bi Onu Söyle

Moderatör tarafında düzenlendi:

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Yazılım için çok yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç yok. Yalnız bunu tamamen öğrenme süreci ve daha basit programlar için söylüyorum örneğin çok kaynak tüketen emülatörlerle çalışacaksanız, yüksek işlem gücü gerektirecek hesaplamalar yapacaksanız, görüntü işleme gibi konularda çalışacaksanız çok daha fazla kaynağa sahip bir bilgisayar olmalı. Bu arada 2.el bir laptop veya 2. hatta 3.el parçalardan toplanıp linux kurulmuş bir bilgisayar işinizi görecektir.

12 Ağu 2018
56
0

1k para ile work-station pc toplamak nasil bi mentalite ben de onu anlamadim. donanimdan gram cakmadigin o kadar acik ki. pc donanim parcalarini turklerin urettigini mi saniyorsun da dolarin artisi bizi ilgilendirmez tarzinda konusuyorsun onu anlamadim.

TrojKu98

Üye
9 Ara 2017
99
0
streams
Dostlarım mesela 2 gb lık wordlist açılırken pc donmaması gerekiyor yani 550 bin tane kelime bi anda açılması gerekiyor böyle bir pc toplamak istiyorum yani buraya yazarsanız sistem önerilerinizi çok teşekkür ederim

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Sana tavsiye bence şu anda pc alma.
Dolar en yüksekleri görüyor. Yakında illaki düşecektir hep yükselme hep yükselme olmaz. Ki öyle olursa da allah muhafaza pcni kullanacak evin olmaz.

Yani biraz bekle dolar düşsün öyle al boşuna paranı çarçur etme

Ayrıca şunu da ekleyeyim 2 gb ramlı bilgisayarım var çok rahat php dosyaları açıp işlerimi görebiliyorum.

Senin dediğin 2 gblık 550k kelimenin açılacağı pc istiyorsun ama hiçbir yazılımcı 550k'lık kelimelerle yazılım yapmaz mantıksız yani. Neden istiyorsun ki?

TrojKu98

Üye
9 Ara 2017
99
0
streams
Dostum şimdi yazılım dediğim sen hack yapıyorsun fakat yazılımsız hack yapıldığını gördün mü nmap kullanıyorsun sonuçta bu yazılmış bir script yeri geldiği zaman bende script yazacağım yeri geldiği zaman hack yapacağım bu şekilde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.