Yazılıma başlarken

aho44

Üye
30 Kas 2011
183
0
Herkeze merhaba arkadaslar suan solidworks ve Autocad öğreniyorum bazen sıkılıyorum başka birşeyler kurcalamak istiyorum Yazılımı da bi yandan örenmek [kurcalamak] istiyorum yalnız nerden ve hangi dilden başlayacağıma kararsızım yazılım hakkında hiçbir fikre ve hiçbir bilgiye sahip deilim bu konuda yardımcı olacaklara tesekkür ediyorum saygılarımla

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Eğer işi ticarete dökeceksen c++ ama normal kendin için ve zevk için yazılım yapcaksan vb veya c# yeterlidir. Zaten bi tanesini öğrenince diğerlerine ister istemez başlarsın. 1 tanesini prof şekilde öğrenince diğerlerinin de %20sini öğrenmiş sayılırsın çünkü yazılımın en önemli kısmı ana mantıktır.

thtwesper

Yeni üye
11 Ara 2015
27
0
bende aynı şekilde yazılım öğrenmek istiyorum ama bi ara C+ dersi almıştım yani kısmen biliyorum ama unuttum sizce nereden başlayayım birde önerebileceğiniz kitap yada görsel eğitim seti var mı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.