Yeni Bilgisayar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sal89

Üye
25 Şub 2008
138
0
35
Ankara-Bursa
Merhaba ustalar ben fiyatı yaklaşık Lcd Monitör dahil 1200 liralık bir masaüstü düşünüyorum marka alırsam hangi marka ve modeli önderirsiniz

ya da toplama alırsam bana işlemci ve ekran kartı tavsiye edermisiniz
acaba sizin bildiğiniz bilgisayar toplayabileceğim bi site yada malzemelerini karşılaştıracağım site var mı linki nedir?
vakit ayırdığınız için teşekkürler

salih bıçak ankara

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
İşlemci
  • AMD PHENOM II X3 710 (2.6GHz) 7,5MB 938p-AM3

Anakart
  • GIGABYTE GA-MA78GM-UD2H 780G DDR2 HDMI HD3200 AMD AM2+ AM3 16x

ram
KINGSTON
2 GB DDR2 800 MHz KVR800D2N6/2G
Hard Disk
  • SEAGATE ST3160813AS 160GB 8MB NCQ SATA2 HDD

Ekran Kartı
  • SAPPHIRE ATI HD4850(256Bit)512MB DDR3 AVIVO 16X
Kasa
  • ASUSTEK TA891 ATX KASA SİYAH/GÜMÜŞ 350W

CD / DVD Yazıcı
  • LG GH22NS30 22X8X16X DVD-RW 22X DVDRAM SATA SIYAH

toplama bilgisayar öneriirm ve elimden geldiin ce iyi bir sistem yapmaya calsıtım heel bide oyun tutkunluun varsa canavar gibi bir pc senn için

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş hp alma derim teknik servisi çok yavaşşş küfreder gibi iş yapıolar
toshiba çok ii bu konuda ama alırken teknik servis dururmuna dikkat et derim

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş işlemcide amd den gözün korkmasın eski problemeleri bitti düşünebilirsin
ekran kartında ben geforce a yönelmeni tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.