Yeni Bir Macera Ve Desdek İstiyorum

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Başlıkdan da anlaşılacagı gibi elimde 12 dikiş var ikinci 120 gb lık bir hdd vardı ve ben kimim gibi harika bir şah eseri 13 kere mr.robot gibi bir şah eserinide izledikden sonra çoçuklugumdan beri olan ve windowsda ilerleyemeyen ben linux ü kurdum biliyorum ne diyor bu diyorsunuz anlatayım
ben 16 yaşında sizler gibi vatan sever bir gencim ani abilerimin yogun oldugu bu forumda kardeşlerimden ve abilerimden ablalarımdan desdek isstiyorum nasıl bir yol izlemeliyim nelerle başlamalayım gibisinden birde performans neden iyi degil bende onu anlayamadım bir ayar veya drıver kulanmalımıyız neler yapmalıyız

TEŞEKÜRLER

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.