[YENİ DÜNYA'DA İLK] Instagram Türk Takipçi | MAX 200K

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
840
Millî İstihbarat Teşkilatı
Değerlendirme - 100%
3   0   0
Yeni Instagram TÜRK Özel Yorum & TAKİPÇİ Hizmetlerimiz

Daha demin bildiğiniz gibi Yorum konusu açmıştık.

Şimdi ise test etmek amacıyla Türk Takipçi hizmetimizi devreye soktuk. Ekibimizle birlikte büyük bir çaba harcadığımızı belirtmek isteriz.

HİZMETLERİMİZİN KALİTESİ:
lzpvifd.jpg

- HİZMET DETAYLARI -

Maksimum Sayısı: 200K
Başlama Süresi: 0 - 30 Dakika
Garanti Süresi: 90 Gün
İptal Butonu: Aktif
Hizmet NO: #3265

1481609497.png

NOT: Bu hizmet için herkesin çok heyecanlı olduğunun farkındayız. Fakat bu sadece bir test hizmetidir şu anlık tam bir optimizasyon yapılmamıştır.
Yorum hizmetimiz stabildir fakat takipçi hizmetimiz testlerden geçtikten sonra optimize edilmek üzere tekrar bakıma alınacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Türk takipçi hizmetimiz API için şu an hizmet vermeyecek gelen istekleri Red edicektir.
Yorum hizmetimiz kullanılabilir ve stabil olmaktadır.

Sitemizde girişlerde yoğunluktan ve süren bakım çalışmalarından dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

- Tüm işlemlerinize fatura kesilmektedir. 10'dan fazla destek personelimizle destek taleplerinize en kısa sürede geri dönüş yapmaktayız.
Uzayan destek talepleri için şimdiden özür dileriz. İyi akşamlar!

Hemen RoicMedya.com | Türkiye'nin En İyi SMM Paneline Giriş Yap
#SMMProvider

3811478867.png

emmi27

Üye
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Aga sizden tiktok video beğenisi aldım gerçekten daha önce aldıpım çok azdı 60 beğeni falan ben burda aynı fiyata (birkaç kuruş daha fazla) sına çok komik bir fiyata 1k beğeni aldım bu beni çok şaşırttı bundan sonra bu saatten sonra benim favorim sizsininiz aga ciddi diyorum harbiden çok teşekkür hizmetiniz için

Roichue

Asistan Moderatör
31 Mar 2022
1,308
840
Millî İstihbarat Teşkilatı
Değerlendirme - 100%
3   0   0
Aga sizden tiktok video beğenisi aldım gerçekten daha önce aldıpım çok azdı 60 beğeni falan ben burda aynı fiyata (birkaç kuruş daha fazla) sına çok komik bir fiyata 1k beğeni aldım bu beni çok şaşırttı bundan sonra bu saatten sonra benim favorim sizsininiz aga ciddi diyorum harbiden çok teşekkür hizmetiniz için
Ne demek :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.