Yeni Ekran kartı + Ram

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
[Çözüldü] Yeni Ekran kartı + Ram

Merhaba ,

Şuan NVIDIA GEFORGE 210 Ekran kartım var fakat bir kaç yıl önce almıştım ve artık gereksinimlerimi karşılamıyor. Photoshop gibi yüksek ram ve ekran kartına ihtiyaç duyan adobe programlarını kullanıyorum aynı zamanda CS:GO Dota2 gibi oyunları oynuyorum. Ekran kartım CS:GO DA 60FPS (Zarzor) Dota da 20 FPS veriyor bu yüzden de ekran kartımı değiştirmek istiyorum.

ASUS RADEON R7 250 Ekran kartını araştırdım gayet güzel görünüyor gpuboss.com dan da karşılaştırdım gayet iyi ama sorum şu aynı fiyata daha iyisini alabilir miyim ? + Ekran kartı için DDR ne kadar önemli ?

Burası ekran kartı ile ilgili olan kısım;
Ramin şuan 4gb ama 8 GB alıp 12 yapmak istiyorum sizce sorun yaşar mıyım ? Marka olarak öneriniz nedir ? Ram DDR3 (zaten DDR3 olmak zorunda yeni aldığım)

Power Supply : 650W gücünde yani yeni alacağım ekran kartı ve ram için hayli hayli yeterli
İşlemci : INTEL I3

Önerilerinizi ve fikirlerinizi kullandığınız ekran kartından memnunsanız ve Söylediğim iki oyunda aldığınız fpsleri yazarsanız çok memnun olurum.

Son düzenleme:

penka

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
522
0
bende r7 240 var berbat. Geforce dan şaşma. Ekran kartında önemli olan hızdır. Yoksa bit ne kadar yüksek olursa olsun önemsizdir

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
2
354
27
anka
Merhaba ,

Şuan NVIDIA GEFORGE 210 Ekran kartım var fakat bir kaç yıl önce almıştım ve artık gereksinimlerimi karşılamıyor. Photoshop gibi yüksek ram ve ekran kartına ihtiyaç duyan adobe programlarını kullanıyorum aynı zamanda CS:GO Dota2 gibi oyunları oynuyorum. Ekran kartım CS:GO DA 60FPS (Zarzor) Dota da 20 FPS veriyor bu yüzden de ekran kartımı değiştirmek istiyorum.

ASUS RADEON R7 250 Ekran kartını araştırdım gayet güzel görünüyor gpuboss.com dan da karşılaştırdım gayet iyi ama sorum şu aynı fiyata daha iyisini alabilir miyim ? + Ekran kartı için DDR ne kadar önemli ?

Burası ekran kartı ile ilgili olan kısım;
Ramin şuan 4gb ama 8 GB alıp 12 yapmak istiyorum sizce sorun yaşar mıyım ? Marka olarak öneriniz nedir ? Ram DDR3 (zaten DDR3 olmak zorunda yeni aldığım)

Power Supply : 650W gücünde yani yeni alacağım ekran kartı ve ram için hayli hayli yeterli
İşlemci : INTEL I3

Önerilerinizi ve fikirlerinizi kullandığınız ekran kartından memnunsanız ve Söylediğim iki oyunda aldığınız fpsleri yazarsanız çok memnun olurum.

Kardeşim bir ram bellek önericem ancak pin sayısını bilmiyorum sana zahmet ana kart kaç pin söyle ben rami bulurum .

TheMCA

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
254
0
Kardeşim sallama lütfen bak ben bu işlerle kaç yıldır uğraşıyorum anladın mı varda neden almıyoruz sallama lütfen kulaktan dolma konuşma

TheMCA

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
254
0
benimde amacım kavga değil güzel kardeşim ama bayadır ugraşıyorum ufak tefek anakart tamiratı falanda yapıyorum kendi çapımda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.