Yeni internet alıcağım hangi marka modem alayım ?

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
evet beyler başlıkta belirttiğim gibi hangi marka modemler iyi hızlı ve güvenilir oluyor ? aklımda dsmart modem almak var ama önerilerinizi bekliyorum

HackerPlus

Yeni üye
22 Mar 2015
24
0
Merhaba

Kardeşim Tttnetden Asla Şaşma , Alt yapı, Teknin Destek, Hız ve İstediğin herşeyi bulabileceğin tek adres,
Kimin ne dediği o kadar önemli değil, bazı kulakdan dolma laflar uymuş olabilirsin, ben 8 yıldır TTnet kullanıyorum, tık yok, ve sana hedie Modem veryorlar, onların vermiş olduğu modemi kullan, Herşey İstediğin gibi olcak

Başarılar

gkhnyldz

Yeni üye
21 Mar 2015
20
0
ttnet 6 aya kadar upload hızını arttıracakmış diye bi duyum aldım ne kadar doğrudur orasını bilemem ama modem olarak sorarsan asusu önerebilirim. şu mesela dehşet bir cihaz, iOS ve Android cihazlar için bulut yönetimi sağlıyor. upload downloadla aran iyiyse böyle bişey bak derim. incele istersen
HIZ HIZ HIZZZZZZZZZZ

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.