Yeni sistem topluyorum ÖNERLİLER

4 Tem 2012
83
0
bDLyl0.png

DOSTLAR YENİ SİSTEM TOPLUYORUM BÜTÇEM BU KADAR ÖNERİLERİNİZ VARSA ALABİLİR MİYİM DAHA İYİ OLMASI AÇISINDAN

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Sisteminizde harddisk eksik ve ddr3 ram eklemişsiniz o işlemci ile ddr4 daha iyi çalışacaktır yani size şu sistemi öneriyorum sizin için çok uygun.

Sinerji DCSR9380 i5-6400 8GB 1TB R9 380 - Sinerji Bilgisayar - 2.325,64 TL

Bütçenizi aşıyor evet onun için Ekran kartını Sapphire Nitro 2g modeli ile değiştiriniz. 170 TL kar ediyorsunuz.

Sapphire R9 380 Nitro 2GB GDDR5 256Bit (11242-12-41G) - Sinerji Bilgisayar - 705,29 TL

Ayrıca aralarında performans farkı yok denecek kadar az. R9 380, 4 GB fazla işlemez zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.