Yeni üye neden alinmiyor?

selamun aleykum,

benim bir arkadasim var bilgisayar muhendisligi okumak isteyen.
bana sordu ona yararli olacak bilgileri nereden bula bilirim diye.
bende eski bir üye olarak bizim THT yi önerdim. bugun gelip bana "artik üye olunmuyormus o siteye" dedi.

buraya üye olmasini istememin sebebi burada cok yararli arsivlerin bulunmasidir. allah razi olsun arkadaslar cok detayli bir sekilde programlama dillerini filan anlatmislar. onun bu bilgilerden yararlanmasini istiyorum.
onun icin bir profil aca bilirmisiniz? veyahut yeniden yeni üye alim sistemini acmaniz...

yardimlariniz icin tesekkur ederiz

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
galiba üyelık kayıtları ayda bir kaç gun oluyor yada hafdada 1 gun gıbı bırşey yanı gereken bılgıyı yönetıcıler verırı kesın net cevap suan ne desek dogru olmayacagı için :)

simdi bende facebook ta yok ya :S nasil olcak bilmiyorum...
yinede sagolun arkadaslar, zaten ben hesap acmiyacagim, benim ahbap acicak. onun facebook u olsa gerek, takip etsin diyeyim ona bari...

yardimlariniz icin tesekkur ederim

ha buarada, alimlarin durudurlmasinin sebebi nedir? fake kullanici acildigi icin mi kapattilar acaba?

emorra

Üye
30 Tem 2012
228
0
Bildiğim kadarıyla üyelikler bakım olduğu için kapatılmıştı açıldığı ve kapatıldığı zaman facebook sayfasında Samurai bilgi veriyor zaten
https://www.facebook.com/Official.THT

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.