Yeni uygulamam [ Derin Korku Dünyası ]

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Ellerine sağlık dostum.
Uyarı: Teşekkürler diye post atma butonu kullan.

28 Ocak 2012
130
0
Ellerine sağlık. Zamanında ben de böyle bir uygulama yapmayı düşündüm iş güç derken vakit kalmadı.Bende de bir kaç dosya var fırsat bulunca göndereyim içeriğini arttırırsın. Bol indirmeler ve çok olumlu yorumlar alırsın inşallah. :)

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Ek olarak ekleyebilirsiniz

Uygulamayı indirenler size istekde bulunması için " İstek Bölümü" vs. gibi bir kategori açabilirsin.

Ve uygulamaya üyelik getirip üye olanlar için Sosyal Medya tarzı küçük bir Üye Paylaşım Yeri gibi bir kategori açabilirsin =)

skarahan2

Üye
17 Nis 2015
144
0
İstanbul
Ellerine sağlık. Zamanında ben de böyle bir uygulama yapmayı düşündüm iş güç derken vakit kalmadı.Bende de bir kaç dosya var fırsat bulunca göndereyim içeriğini arttırırsın. Bol indirmeler ve çok olumlu yorumlar alırsın inşallah. :)
Çok teşekkür ederim :) İçeriğe cidden çok ihtiyacım var bekliyorum sabırsızlıkla :yo
Ek olarak ekleyebilirsiniz

Uygulamayı indirenler size istekde bulunması için " İstek Bölümü" vs. gibi bir kategori açabilirsin.

Ve uygulamaya üyelik getirip üye olanlar için Sosyal Medya tarzı küçük bir Üye Paylaşım Yeri gibi bir kategori açabilirsin =)

Önerin için teşekkürler bunu dikkate alacağım :drunk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.