Yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CemaliTHT

Üye
17 Ocak 2016
63
0
İstanbul
Merhaba Yaşım 12 bende sizin Gibi olmak istiorum Sizin Gibi Türk Sitelirnee Saldırı Yapıldınmı Yardım Etmek İstiorum :) Umarım Beni Aranıza Kabul Edersinizz THT Candır Seviliosunuz THT Ailesi

DOMBIRA

Üye
17 Ocak 2016
125
0
TURKEY
aleyküm selam kardeşim hoşgeldin.

misyonu oku.

daimi kalıcı olman dileğiyle. Iyi forumlar.

bu arada bizler türk sitelerine saldırı yapmıyoruz. Kuralları incelemelisin

Yéni-Çéri

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
607
0
Hoş Geldin Dostum. Derslerinden arta kalan zamanlarda uğraş bence önce gelecegin. Bunu bir hobi olarak gör ve türk sitelerini saldırı yapmıyoruz.

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Kardes ilk once derslerini calismalisin biliyorum internetde bir kac rus sitesinin hacklendiyini gorup gaza gelmissindir ama dersler daha onemli.Insallah universite okurken daha iyi sekildi bu isleri ogrene bilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.