Ygs 1 ygs2 barajı geçemedim

9 Mar 2016
102
0
van
SA ARKADAŞLAR YGS1 VE 2 DEN 175 PUAN ALDIM . LYS YE GİREBİLİYOM LYS DE MF BÖLÜMLERİNE GİREBİLİRMİYİM LÜTFEN YARDIMCI OLUN :RpS_huh::RpS_huh:

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Dostum Üzülmene Gerek Yok Ygsden Barajı Geçmişin LYS'de Puan Yaptığın Zaman İstediğin MF Bölümüne Gidersin Önemli Olan LYS Puanın Ama Unutma MF'de Mühendisliklerde 240 Bin Kişi Sınırı Var Aklında Olsun Ona Göre Çalış Hiçbirşey İçin Geç Değil Çalışırsan Yaparsın

Kontzeus

Yeni üye
20 Ağu 2016
34
0
Dostum kendini kandırma lys de sansını denesen bile ygs de ygs1-ygs2 barajını geçemiyosan lys de 2 ay zarfında hiç bi sansın yok sen başka bölüm bak yada sansını seneye dene hayal dahi kurmaman gereken bi konu yanlıs anlama ümidini kırmak istemiyorum ama gerçek bu buna hazırla kendini göğüsünü ger bu sene tercih yapma obp yarıya düşer önümezdeki sene tekrar hazırlan sınava ozaman tercih yaparsn ama boş dua ya amin de deme hem çalışmayıp hemde istediğin bölüme girme hayali kurarsan üzülen sen olursun .Sormak istediğin bişey olrsa özelden yazabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.