Yine 32 Site Hacked

rohst

Katılımcı Üye
3 Nis 2012
320
2
Merhaba
gerçekten güzel bir çalışma iyi başarılar dilerim ve çalışmalarınızın arz ederim.

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
Tebrik ederim güzel iş çıkarıyon artık ses getiren bir site hackle sana yakışır :)

doğru diyorsun ama beni samurai ile karıştırma. o okyanusa çıkıyor ben kıyıdan olta atıyorum. yakın zamanda olacak ama inşallah.
herkese teşekkürler bu arada devamı bu günde gelecek. burada fırtına var kafamıza bir şey falan düşüp ölmezsek tabii. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.