Yok Artık !!(Virüs)

GoRqi

Üye
17 Ara 2012
241
0
S.a Arkadaşlar
Bugün bi Pc yi taratiyim dedim normalde hiç antivirüs kullanmam ama pc biraz ağırlaşınca tarattım ve sonuç bu :/
Hızlı taratı seçerek tarrattıgım halde 43 dakikada 99 adet virüs buldu :)
k2xmf.jpg

alpiero61

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
350
0
kardeşim trojan remover,combofix ile bilgisayarını tarat.ve daha sonrasında ise comodo shell'i kur.bilgisayar kendine gelir.
hack programların varsa bu virüslerin üreme sebebi programlarındır.

Testere0

Üye
7 Ağu 2011
92
0
kardeş o pc bi format at 1-2 saatini almaz sonra guzel bi antivurus yukle bence :( benim su an pc kafayi yedi netden yaziyorum pc dvd reader bozuldu format atamiyorum ve pc virus girdi pc de eset 4.0 da taradim 110 bin virus engellemis :D bide esetede cok guvenme sevmiyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.