Yönetici olarak başlatma hatası hk

5 Haz 2016
152
0
Jüpiter :)
S.a Arkadaşlar İyi Forumlar Bilgisyarda Birşeyi Başlattığımda Yönetici Olarak Başlatıp Parola Girin Diyor Ama Girlicek Yer Yok Yeni Kullanıcı Hesabıda Açamıyorum UAC Yöneticide Açılmıyor Yardım Pls.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alpkanlar

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
595
0
YER ALTINDAN
bu arada yanlış anlamadıysam sorununuzun kullanıcı denetimini kaldırmak bunun için

1. İlk olarak Başlat Menüsü (Start Menu) –>Denetim Masası (Control Panel) –> Kullanıcı Hesapları (User Accounts) adımlarını izliyoruz ve açılan pencere üzerinden Kullanıcı Hesap Denetimi Ayarlarını Değiştir (Change User Accounts Control Settings) seçeneğine giriyoruz.

2. Karşımıza gelen özellikler içerisinden 4 farklı kademe göreceksiniz şimdi sırasıyla bunları inceleyelim;

En üst kademede yapmış olduğumuz her eylem sonrasında bizden onay istenecektir.

En alt kademeye indirdiğimizde ise herhangi bir uyarı mesajı ile karşılaşmayız.

Hemen Denetim masası’na gidin. Kullanıcı Hesapları ve Aile Koruması başlığına tıklayın.

lbVoYB.jpg

Yeni açılan pencerede Kullanıcı Hesapları başlığına tıklayın.
WGdl2P.jpg

Ve bir sonraki yeni pencerede de Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştirin başlığına tıklayın.
ZO0r2k.jpg

Son işlemi gerçekleştireceğimiz pencere açılacak. Sol tarafta bir ayar çubuğu var. Seviye olarak en alt seçilidir muhtemelen. Onu bir yada iki kademe yukarı taşıyıp Tamam butonuna tıklayın.
4G5dYJ.jpg

Ve şimdi bilgisayarı yeniden başlatın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.