Yöneticiler baksn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuqa

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
301
0
Beyler Benim Nickim normalde x-Qey buraya Tuqa diye kayıt oldum
Yöneticiler x-Qey diye değiştirebilirmi nickimi ?

hshacker

Üye
17 Eki 2011
198
0
Kardeşim benim normal nickim Stepne. Black-Box' a 2-3 günden beri mesaj atıyorum bakmıyor. Sen mesaj at görürse değiştirir. Haziranda bir konu açmıştı oradan değişiyordu ama şimdi kilitli o konu :)

tuqa

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
301
0
Önemli bir açıklama ;
Cyber-Warrior -Ajanlar-spyhatz - b3yaz dan beni ajan sanıyorlar yetmezmı bu ?

Ajan sanmasınlar diye x-Qey yaptırmak istiyorum

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Nick değişimi üyeler yapamamaktadır.

değiştirmek için Vip üye olmanız -ki şuan kapalı yada yönetim üyesi olmanız gerekmektedir...

İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.