Çözüldü Youtube başlığını videodan farklı bir şey koymak !

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
Arkadaşlar şimdi bir soru sorucam ama ne kadar saçma ne kadar mantıklı olur bilmiyorum şimdi mesela bir GTA 4 videosunu youtube a koysam ama başlığını GTA 5 ile ilgili bir şey yapsam bi sorun çıkar mı yada suç mu ? Bilgisi olan yazabilirse sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kurtga

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
811
2
.
Buna clickbait deniyor.

Çoğu youtuberin yaptığı bu şeye örnek vermek gerekirsek ;

"KENDIME EV YAPTIM !!!!! gibi başlıklar oluyor fakat videoyu açtığında evi oyunda yapmış gerçek değil. :)

BEN DISSLIKE YEMEK İSTİYORUM, BEN ANNEME SÖVÜLMESİNİ İSTİYORUM !!!!! dersen bu işi yapabilirsin.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Başlığa farklı bir isim yazmak suç değil ama insanlar kandırmaya girer insanlarda senin aboneliğinden çıkar ve dislike atabilir benim bildiklerim bu kadar istediğin soruyu sorabilirsin youtube konusunda bilgili sayılırım :)

GaDaR

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
295
0
İstanbul
Birisi şikayet ederse direk kapanır yeni kanal açmak zorunda kalırsın ama etiket kısmına gta 5 falan yazarsın o başka ama video başlığın videoyla aynı olmak zorunda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.