Çözüldü Youtube Film Atma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZeussHack

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
739
0
ANA KARNI
Bende hazır vps var bunu kullanmak istiyorum sorularım şunlar.
1- Hangi Filmleri Atayım
2- Nasıl Reklam Yapmalıyım. Ya da kullanıcılar filmi arttığında bulurlar mı ?
3- Filmlerden telif yermiyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

170170

Uzman üye
23 Tem 2009
1,415
0
Bende hazır vps var bunu kullanmak istiyorum sorularım şunlar.
1- Hangi Filmleri Atayım
2- Nasıl Reklam Yapmalıyım. Ya da kullanıcılar filmi arttığında bulurlar mı ?
3- Filmlerden telif yermiyim ?

Senin dediğniin aynısınıyaptım günde mesela youtubeye 15tane film atıyodum 13tanesi telif yiyodu telifsiz film bulman çok zor Taktiğin varsa telif yemeye bilirsnde adam mesela film house fimlerden telif yemiyor üstüne üstlük para kazanıyor

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
en çok izlenenleri atmanız uygun olacaktır. onun dışında çizgi film kanalları bu ara çok kazandırıyor. 20-30 kanal açsanız biri telif yese bile diğerinden kazanmaya devam edersiniz.

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
3 Teliften sonra hesap kapanıyor google bu neye göre işliyor bilmiyorum ama algoritması baya sağlam
nerden ne almışın nereye yüklemişin ne indirmişin hepsini takır takır çözüyor buda telif yeme sebeplerinden olabilir

Besk

Üye
14 Mar 2017
131
0
ÖTÜKEN
Youtube spam işi bitti kardeşim malesef doyumsuz açgözlüler yüzünden bu sektör bitti bi insan eğer günde 100 kanal açıp günde 1000 video atarsa biter tabi, şuan yapabileceğin şey koy web cameranı oyun oyna sana garanti veriyorum illaki abonen olacak

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,065
447
THT's database
  1. Belli dönemlerde film türlerine olan ilgi artıp, azalabiliyor. Bunun takibinde olup, telif haksız olanları atabilirsin.
  2. Belli bir yere geldikten sonra "AdSense" yardımı ile reklam verebilirsin. YouTube sisteminde, kullanıcılar genellikle aratılan etiketler üzeriden videoları bulur. Yani attığınız filmin izlenme sayısı ilgiye ve etiketlerine göre değişir.
  3. Piyasada telif haksız filmler mevcuttur fakat haliyle bunları bulmak bir hayli zor. Attığınız filmin telif hakkı olup / olmadığına çok dikkat etmeniz lazım. Telif yerseniz kanalınız açısından durum pek iyi olmaz.

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Telifsiz filmleri atmalısınız. YouTube bu işe çok dikkat ediyor. Reklam için ise fazla kitleli bir sosyal medya hesabınız varsa onu kullanabilirsiniz.

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
Youtubeye film atmak işi günümüzde çok fazla uğraş gerektirmektedir.Nedeni ise youtubenin nasıl bir telif algoritmasının olduğunu çoğumuzun bilmemesidir.Filmleri başka platformlara yüklemeniz önerimdir.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,065
447
THT's database
Merhaba, Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kanaat getirilerek, daha fazla post kasılmasını önlemek ve sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip, "Çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.