Youtube hesabım kapandı

9 Mar 2016
102
0
van
SA Arkadaşlar . Bi sorum vardı benim youtubeye videolar attığım bi hesbaım vardı baya kanalada abone olmuştum önemli bi hesaptı . Dün de normal girebiliyodum . Az önce açtığımda erişilemiyor diyodu hesaba kapatmışlardı ama adsense filan hepsine giriyodu sadece youtubeye girmiyodu geri almak için ne yapmalıyım gerçekten önemli bi hesaptı bilen varsa lütfen yardımcı olsun :confused::confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
9 Mar 2016
102
0
van
kapanma sebebinde ne yazıyor
Bir Google ürününe erişilemiyor
Belli bir üründen bu sayfaya yönlendirildiyseniz, bu ürüne erişiminizin askıya alındığı anlamına gelir. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.
Google Hizmet Şartları'nı veya ürüne özel Hizmet Şartları'nı algılanan bir ihlal nedeniyle bu Google ürününe erişiminiz askıya alındı . Belirli ürün yönergeleri için, lütfen Hizmet Şartları'na bir bağlantı için ilgilendiğiniz her Google ürününün ana sayfasını ziyaret edin.

Google, aşağıdakileri yapma hakkını saklı tutar:

Soruşturma için bir hesabı devre dışı bırakın.
Hizmet veya Şartları eğer, belirli bir ürün veya tüm Google Hesapları sistemine erişimini bir Google Hesabı kullanıcı Askıya ürüne özgü politikaların ihlal edilmektedir.
Herhangi bir nedenle, bildirimde bulunmaksızın veya bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda hesabınızı feshedin.
Askıya alınan hesaplar için sonraki adımlar : Bu ürüne erişiminiz hata ile askıya alınmış olduğuna inanıyorsanız, bizimle iletişime geçin .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.