Youtube isim değilştirme

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Evet THT ailesi yeniyim bu yüzden başlıkta belirttiğim gibi konu varmı diye forumda baktım ama bulamadım var ise özür dilerim şimdiden.

Youtube kanalınız var isim değiştirmek istiyorsunuz ama malesef 6 ay bir kısa süre içerisinde değiştiremezsiniz Gelelim meseleye 5 adım ile youtube isim değiştirme için resimli anlatım yapacam

1. Adım arama motoruna google plus yazıyoruz.

vXvqqz.png

2. Adım'da ayarlar kısmına giriyoruz

ZMP043.png

3. Adım Google+Profilinizi giriş yaparak silin butona tıklıyoruz

GPOlLb.png

4. Adım işaretlediğim alana tıklıyoruz.

OVpPGA.png

5. Adım ve son olarak Hesabınızı başarıyla sildiniz olan kısmına her hangi kutucuğa işaretleyip gönder diyoruz.

LZWLJa.png

Son olarak bittikten sonra sayfayı yenileyip isim yazmanızı söyleyecek bu kadar basittir.
Resimdeki gibi biraz net görüntü kestim resim ss aldığım için

g2Jal0.png

Şahsen ben 10 dk önce ismini değiştirdim gayet güzel sonuçlar aldım.
Kesinlikle kanal ve abone sayısı kaldırırmaz gönül rahatlığıyla yapabilrsiniz.

İnşallah yararlı bir konu olmuştur bir teşekkür çok görmeyin :yo

Konu başta açarken yanlışıkla konuyu aç butona tıkladığım için kusuruma bakmayın düzeltme yapılmıştır.

Son düzenleme:

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Çok özür dilerim yanlışıkla konuyu aç butonu tıkladığım için düzeltme yapılmıştır

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
321
Türkiye
Önemi yok. :) Küçük hatalardan sorun olmaz. Yanlışlıkla elinizin aç butonuna deyebileceğini anladım ki, zaten içerik yarıda kalmış. Konu paylaşımı için teşekkürler, ellerinize sağlık.

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Bilgi için çok teşekkür ederim bir daha asla tekrarlanmayacaktır Albayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.