Youtube izlenme hakkında

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
Bazı kişiler youtube 1000 izlenme 5TL falan diye satıyor o 1000 izlenmeyi nasıl yolluyorlar yani o 1000 izlenme nasıl youtube da sayılıcak şekilde gidiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
onlar hep üçkağıtçı inanma 1000 izlenme gerçekten gönderiyorlar ama sana hiç bir yararı olmaz hepsi bot olarak geliyor

Merhaba,

Herkes öyle yapmıyor. Şahsen benim paketlerim asla görüntülünme değil izlenmedir!
1k izlenim 2₺ olarak ben satışını yapıyorum ve tabii ki yanında abone ve like olarak da.

Hiçbir yararı olmaz derken ise yanılıyorsunuz, çünkü artık YouTube para kazanma aktiflesmesi için en az 10k Total görüntülenme sayısı istiyor ve 10k görüntülünme sayısını geçince para kazanma aktiflesmesi için adsense isteğinde bulunabiliyorsunuz.

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
Merhaba,

Herkes öyle yapmıyor. Şahsen benim paketlerim asla görüntülünme değil izlenmedir!
1k izlenim 2₺ olarak ben satışını yapıyorum ve tabii ki yanında abone ve like olarak da.

Hiçbir yararı olmaz derken ise yanılıyorsunuz, çünkü artık YouTube para kazanma aktiflesmesi için en az 10k Total görüntülenme sayısı istiyor ve 10k görüntülünme sayısını geçince para kazanma aktiflesmesi için adsense isteğinde bulunabiliyorsunuz.

o İzlenim nasıl kasılıyor yardımcı olur musun

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
Benim yardım istediğim konu bunun bot olarak sayılıp sayılmadığı falan değil ben bunu nasıl yapıcağımızı öğrenmek istiyorum

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Bot olarak gönderiliyor. Bir anda izlenme kasacağı için gerçek kullanıcılar kanalın bot olduğunu anlayacaktır. İyi forumlar.

Merhaba,
Herkes bot olarak göndermiyor şahsen ben.
Gönderdiğim İZLENİMLER tamamıyla GERÇEK KULLANICILAR tarafından izlenmektedir ve asla izlenimler silinmez.

Bot olarak gönderen kişilerin görüntülenme sayıları zaten YouTube tarafından siliniyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.