Youtube kanalı açıp para kazanmak istiyorum. Nasıl yapacağım?

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Arkadaşlar kolay gelsin hepinize. Arkadaşlar ya bu aralar gerçekten maddi sıkıntılarım var 7-24 pcdeyim. Ve artık bunu biraz emek vererek nakite çevirmek istiyorum. Arkadaşlar gitar calıyorum ve şiir yazıyorum.
Youtube kanalı açıp, hem şaka videoları çekip hemde şiir okuyup, gitar çalarak videolar yüklemek istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilcek bi kardeşim, abim var mı ya? Lütfen varsa yardım ederseniz çok makbule geçer.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Ne konuda yardım istediğini söylersen daha iyi cevap verebiliriz. Kanal açma konusunda mı ? Kanal açmayı mı bilmiyorsunuz?

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
evet yarbayım , bu konuda ya bana kanal açıp , kanaldan nasıl para kazanabilceğimi öğretmenizi istiyorum valla yardım ederseniz çok makbule geçer.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
evet yarbayım , bu konuda ya bana kanal açıp , kanaldan nasıl para kazanabilceğimi öğretmenizi istiyorum valla yardım ederseniz çok makbule geçer.

Para kazanma sistemi için yaşınız kaç ve paypal hesabınız var mı ? Mesajlarımı alıntı yaparak cevaplarsanız iyi olur bana bildirim geliyor bu şekilde haberim olur.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Kanal açacaksın o kısımı halledeceğine inanıyorum ama.Adsenseye bağlayıp para kazanmak istiyorsan gerçekten emek göstermek uğraş göstermek youtube kanalında özgün güncel içerikler barındırmak ve işini hakkınla yapman lazım.
Şevkini kırmak morelini bozmak istemiyorum ama youtube Türkiye'den hakkın olan parayı tam alamazsın ama öğrenci olarak bu para okumana yeter.

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Kanal açacaksın o kısımı halledeceğine inanıyorum ama.Adsenseye bağlayıp para kazanmak istiyorsan gerçekten emek göstermek uğraş göstermek youtube kanalında özgün güncel içerikler barındırmak ve işini hakkınla yapman lazım.
Şevkini kırmak morelini bozmak istemiyorum ama youtube Türkiye'den hakkın olan parayı tam alamazsın ama öğrenci olarak bu para okumana yeter.

dogrudur usta, ben de gerçekten emek verecem zaten hatta ilk 3 -4 ay para almamayı bile göze alıyorum. Yeter ki sonrasında ayda 500-600bile alsam bana yeter ya.Hem bunu eğlence,fobi olarak yaparım hemde bi gelir olarak. Zaten ısrarla üstünde durcam kendi full videolarımla bi kanal yapcam.

mklcts

Uzman üye
21 Kas 2015
1,346
0
dogrudur usta, ben de gerçekten emek verecem zaten hatta ilk 3 -4 ay para almamayı bile göze alıyorum. Yeter ki sonrasında ayda 500-600bile alsam bana yeter ya.Hem bunu eğlence,fobi olarak yaparım hemde bi gelir olarak. Zaten ısrarla üstünde durcam kendi full videolarımla bi kanal yapcam.

kanalın olunca adını yazarsan destek çıkarız

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Ozmn youtube kapağı fotoğraf kapağı kanal fragmanı felan boş durma günde 4 bide atarsan başarabilirsin ilk iki ay para almadığını farz edelim 60*4=240 video sonra adsenseye ve youtube partnere başvur bir ayda buna beklersin İşini hakkınla yaparsan 3 aya para kazanmaya başlarsın.

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Ozmn youtube kapağı fotoğraf kapağı kanal fragmanı felan boş durma günde 4 bide atarsan başarabilirsin ilk iki ay para almadığını farz edelim 60*4=240 video sonra adsenseye ve youtube partnere başvur bir ayda buna beklersin İşini hakkınla yaparsan 3 aya para kazanmaya başlarsın.

yok zaten elimden geleni yapacam. Ben temelimi çok sağlam kurmak istiyorum. Ondan dolayı desteğinize ihtiyacım var. Bilen birinin bana yardım etmesi gerekio.

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Arkadaşlar kolay gelsin hepinize. Arkadaşlar ya bu aralar gerçekten maddi sıkıntılarım var 7-24 pcdeyim. Ve artık bunu biraz emek vererek nakite çevirmek istiyorum. Arkadaşlar gitar calıyorum ve şiir yazıyorum.
Youtube kanalı açıp, hem şaka videoları çekip hemde şiir okuyup, gitar çalarak videolar yüklemek istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilcek bi kardeşim, abim var mı ya? Lütfen varsa yardım ederseniz çok makbule geçer.

şöyle:minecraftefe123 ekle . 2300 abonem var yarın sabah her turlu yardımcı olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.