Youtube kanalı açmak istiyorum sizcee ?

10 Kas 2011
198
0
kaf Dağı nın
hocam montaj yapcaksan turk dizilerindeki komik anlar montaji yapabilirsin editlersin her laf sokmaya smoke weed every day calarsin falan yeyerince komik olursa abone degil ama izlenme kasarsin yurtdisindaki ornekleri snime crack, crak videos veya vine montage diye gecer bi incele istersen

BozkurtOrdusu

Uzman üye
15 Tem 2016
1,871
0
Ankara
Youtubeyi bir iş olarak görmek mantıklı bir şey değil dostum. Para kazanmak için yapılacak bir şey değil.
Youtubeyi ben şahsen kafama göre kullanırım abone olan olur olmayan olmaz izleyen izler izlemeyen izlemez ben zevk alarak yapıyorum zaten tasarım videoları koyuyorum yani becerebildiğin bir şey varsa onları çekebilirsin hacking olabilir örneğin işte ne biliyim sqlmap nasıl kullanır gibi gibi.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Benim kanalımda şu an 1.200+ abone ve 500.000+ görüntülenme var.

Kanalımın içerik amacı korkunç videolar ve deney tarzı gelişmeli videolar ve teoriler.

Arada sırada ise mütiş ingilizcemi savurarak şarkılar,yabancıların çektiği videolar üzerine altyazı vb. şu anda YouTube üzerinden yalnızca 100TL+ kazandım bence sende başarılı olabilirsin ama iyi bir reklama ihtiyacın var :)

``Falcone

Kıdemli Üye
27 Haz 2016
3,529
2
l1ackerone

Kanalımın içerik amacı korkunç videolar ve deney tarzı gelişmeli videolar ve teoriler.

Arada sırada ise mütiş ingilizcemi savurarak şarkılar,yabancıların çektiği videolar üzerine altyazı vb. şu anda YouTube üzerinden yalnızca 100TL+ kazandım bence sende başarılı olabilirsin ama iyi bir reklama ihtiyacın var :)

Reklamı nerde yapcaz sen beni kardeş kanal yap belki işe yarar :)

clown03

Uzman üye
16 Tem 2016
1,591
0
Tokyo

kardeş kanalının ismi neydi korku videolarını severim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.