Youtubede izlenme nasıl artırırım?

lendo

Üye
3 Ara 2015
205
0
Merhaba arkadaşlar benim youtube kanalım var yeniyim 1/2 adet video yükledim fakat izleyici gelmedi internetten araşdırdım vidiq programı var sonra daha önce türkhackteam forumuna paylaştım fakat vidiq paralı ve vidiq ile ilgilenmedim sebeb yani şu ki vidiqin crack versiyonu bile yok başka yöntemlerde denedim ama işe yaramadı keyword veya ubersuggest gibi yöntemlerde denedim olmadı --- bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Pomemrah

Yeni üye
27 Mar 2016
19
0
Bartın
İzlenme artırmak için belirli bir konun ve bu konuda sürekli gelişme olması elinde kitlen olması gerek.Kendinide kanıtladıktan güvenilirlik kazandıktan sonra haftada 1-2 gün veya her gece üyelerle yayın acıp sohbet edip onların sorunlarını dinlersen güvenilirliğin artar.İzlenmen artar.Sen izleyiciyi önemseki izleyici de seni önemsesin.
Ben bu şekil kitleyi elimde tutuyorum polislik mülakatlarına hazırlıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.