YouTuberlar bu hızı neye borçlu

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Arkadaşlar hayırlı Bayram'lar. Günümüzde çok fazla youtuber var ve aklımda tek soru. Gün içinde 5-6 tane 720p video atan, Steamdan 15-20 gb oyun indiren ve oyunda en fazla 80 Ping alan bu youtuberlar nasıl bu kadar hızlı net sahibi. Malum TTnet ve süperonline alt yapısı kötü ekstra bir donanım mı var ya da bir eve çift modem veriliyor mu hem WiFi hem kablolu.. Cevaplarınızı bekliyorum

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Kardeşim öncelikle oyun modemleri var oyunlar için olan onları kullanlar var 4000-5000 tl arası pc si olanlar bile var internete de TTNET Fiber Net'in Sınırsız AKK Ve Sınırsız İnternet 209 TL Aylık bunu kullanan youtuber gördüm extra donanım yok bilgisayarın ne kadar yeniyse hız bakımından okadar iyi modeminde iyi olması lazım kulladıgın şirketin internetide.

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Kardeşim öncelikle oyun modemleri var oyunlar için olan onları kullanlar var 4000-5000 tl arası pc si olanlar bile var internete de TTNET Fiber Net'in Sınırsız AKK Ve Sınırsız İnternet 209 TL Aylık bunu kullanan youtuber gördüm extra donanım yok bilgisayarın ne kadar yeniyse hız bakımından okadar iyi modeminde iyi olması lazım kulladıgın şirketin internetide.

Tamam para da ben tam bilgi edinmek istiyorum arkaşlar nedir nasıl yapılır vesaire

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Kardeşim Modem Ve Bilgisayarları Çok İyi 8×8 Ram Var 1tb hdd 4.×.× ghz işlemci felan Ve Onlar Netler Fiber Felan O Yüzden Hem Yayınlarda Pc Kasmiyor Donanımdan Dolayı Ping de Netten Dolayı.

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Kardeşim Modem Ve Bilgisayarları Çok İyi 8×8 Ram Var 1tb hdd 4.×.× ghz işlemci felan Ve Onlar Netler Fiber Felan O Yüzden Hem Yayınlarda Pc Kasmiyor Donanımdan Dolayı Ping de Netten Dolayı.
Teşekkürler kardeşim
Çok kötü paketlere fazla para istiyorlar malesef
Para varsa her seyi hallederiz :)
Var para :D

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Parayı Veren Düdüğü Çalar Hesabı 100 Mbps Net Veren Super Online İle TTNET Bak Derim Ama Alt Yapı Vodafone Gibi Hizmetleri Kullan Daha Avantajlı ve Hız Konusunda Sıkıntıları Yok Birde Şöyle Bişi Var "TTNET Roket" Bazı Paketler Oluyor Fiber Net Hiper Net Gibi Bu TTNET Rokette Buna Dahil Paketin İçinde Ayda 1 Defa Olarak 24 Saatliğine 100 Mbps Net Veriyolar. Uzun Lafın Kısası Vodafone veya SuperOnline Kullanmanı tavsiye ederim Kullanıyorsanda Paketini Değiştir Derim Youtuberlar paraları fazla oldugu için basıyolar parayı alıyor en iyi hizmeti :)

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
Ben Şu Altdaki Videoyu Windows Server'da Çektim Yüklemesi 1Saniye Fln Sürdü Belki Daha Az Ama 4K :D

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=BytcLbKjTFA"]https://www.youtube.com/watch?v=BytcLbKjTFA[/ame]

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
para varmı para canlı canlı nakit :D
var var olmamı:D
Parayı Veren Düdüğü Çalar Hesabı 100 Mbps Net Veren Super Online İle TTNET Bak Derim Ama Alt Yapı Vodafone Gibi Hizmetleri Kullan Daha Avantajlı ve Hız Konusunda Sıkıntıları Yok Birde Şöyle Bişi Var "TTNET Roket" Bazı Paketler Oluyor Fiber Net Hiper Net Gibi Bu TTNET Rokette Buna Dahil Paketin İçinde Ayda 1 Defa Olarak 24 Saatliğine 100 Mbps Net Veriyolar. Uzun Lafın Kısası Vodafone veya SuperOnline Kullanmanı tavsiye ederim Kullanıyorsanda Paketini Değiştir Derim Youtuberlar paraları fazla oldugu için basıyolar parayı alıyor en iyi hizmeti :)
Parayı bende basarım sıkıntı yok da güvenemiyorum malesef
Ben Şu Altdaki Videoyu Windows Server'da Çektim Yüklemesi 1Saniye Fln Sürdü Belki Daha Az Ama 4K :D

https://www.youtube.com/watch?v=BytcLbKjTFA

Hayatta inanmam... :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.