yüksek kalitede sözler..

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*

okta(.) koyduysan bir kere,çevirmeyeceksin onu virgüle(,)ne soru kalmalı,ne de tek bir soru işareti geriye. . . ! Hz Mevlana

‎''ACIYLA YANAN BİR YÜREĞİN ATEŞİNİ SÖNDÜREBİLİRSİNİZ AMA İZİNİ ASLA YOK EDEMEZSİNİZ''.

Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkca söyleyebilirler..

Her zorluğun sonunda doğan bir ışık vardır. Eğer elleriniz kan revan içinde kaldıysa, güle ulaşmanıza çok az kalmış demektir.

Iran'lı şair der ki : aşka uçma, kanatların yanar...! MEVLÂNÂ der ki : aşka uçamadıktan sonra kanat neye yarar. ?

AĞACA DAYANMA ÇÜRÜR
İNSANA GÜVENME ÖLÜR
AÇ ELLERİNİ RABBİNE SENİ BİR TEK O GÖRÜR...

Altın ateşle,kadın altınla,erkek ise kadınla imtihan edilir..

Kötü yaradılışlı kişi Allah'a yalvarmasın diye Allah ona dert keder vermez. Unutma firavunun başı bir kez bile ağrımadı..! (Hz. Mevlana)

SEN'den (c.c.) gelene, gelmeyene; Ne şekilde belirlemişsen kaderime, bu oyundaki biçtiğin rolüme, yürekten kocaman bir Eyvallah! (Hz. Mevlana)

Ne HaSta ßekLer Sabahı Ne Taze öLüyü Mezar Nede Şeytan ßir Günahı ... ßenim Seni ßekLediğim Kadar ... (N.F.Kısakürek)

Göz yaşının bile bir görevi varmış...Ardından gelecek olan gülümseme için temizlik yaparmış...

İnsanLara HéR ZaMaN GÜvénMéYé DeVaM éT .. SaDéCé KiMé İKİ DéFA GüVéNéCéĞiNé DiKKaT éT !!!

O Bir Düştü
Sadece Düşlerime Düş-tü..

hayatıma enjekte ettiğinden beri ayrılığı yavaş yavaş ölüyorum..
aşırı dozu yokmuydu bunun?

‎"özne olmayı bırakıp zamir oldum edat oldum yüklem oldum; ama senin gibi a$k ile ihanet arasına bağlaç olmadım asla"

Seçici olmazsan geçici olursun..

Gözlerine Baktıkça Ağlasa Da Gözlerim! Ağlamak İçin De Olsa Yine De Gözlerini Özledim. .

~ Düştüğünde ''acımadı ki'' diyen çocuklar gibi gizlemek istiyorum acılarımı U/mutsuzluklarımı..

Bir kızım olsun adı Yağmur olsun..Birde oğlum olsun adı toprak olsun..İkisi kavga etsin ortalık çamur olsun

Senin İçin Başkasını Terk Eden, Başkası İçinde Seni Terkeder. . . ! (Hz. Mevlana)

Eğer 9 Canlı Olsaydın Bile

En Fazla 8 Kez Kaçardın Ölümden

Bilki 7 Düvele Sultan Olsan Dahi
......
Yerin 6 Mekan Olacak Sana

En Fazla 5 Metre Kumaş ***ürebileceksin

Kapatacaksın 4
Açsanda Gözlerini

Bu Dünya 3 Günlük Fani Dünya

Azrailin Önünde 2 Kat Olup Yalvarsan Nafile

Ecel Geldiğinde 1 Gün Öleceksin

İşte O An Her Şey 0‘ Dan Başlayacak ...

‎'beklemekte oldugun sey, ancak sen onu beklemeyi unuttugunda gerceklesir; bu evrenin "sen bakarken soyunamıyorum" deme seklidir'...

Dün Sensiz Nefes aLamıyorum DiyenLer , Bugün Başka koLLarda Nefes NefeseLer

10'suzum ama 100'süz değilim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.