Yüksek sistem özellikleri

1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
Beyler benim pc özellikleri:

lenovo
8GB ram
2 GB ekran kartı
intel i5
2.6 ghz

ancak misal veriyim bi oyun var işte önerilen sistem özellikleri 4 gb ram 1 gb ekran kartı falan ben bu oyunu indiriyorum abi oyunu minimum sistem de çalıştırıyorum ve hafif kasma yapıyor anlam veremedim 2 gün önce arkadasım driver güncellememi söyledi bütün driverler güncel hatta emin olma açısından slimdrivers indirdim tamam güncel ama oyunu neden yüksek grafikte oynuyamıyorum yani lütfen bi yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkür ederim

1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
Şuan teldeyim pc geçince hepsini paylaşırım

Oyun adı planetside2 ekran kartı modeli nvidia GeForce m630
Sadece bu oyunda değil bütün oyunlarda aynı şey csgo oynarken de aynı sorun

Son düzenleme:

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
Beyler benim pc özellikleri:

lenovo
8GB ram
2 GB ekran kartı
intel i5
2.6 ghz

ancak misal veriyim bi oyun var işte önerilen sistem özellikleri 4 gb ram 1 gb ekran kartı falan ben bu oyunu indiriyorum abi oyunu minimum sistem de çalıştırıyorum ve hafif kasma yapıyor anlam veremedim 2 gün önce arkadasım driver güncellememi söyledi bütün driverler güncel hatta emin olma açısından slimdrivers indirdim tamam güncel ama oyunu neden yüksek grafikte oynuyamıyorum yani lütfen bi yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkür ederim

Nedeni açık ve nettir ; Lenovo , Acer ,HP gibi markalar sistem özellikleri ve ucuzluğuyla bilinir peki neden? Tabiki; içindeki fanlardan , plastikten , anakartın sürümünden onundan bunundan çalarlar , o yüzdendir

1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
Arkadasım gecen bi lenovo aldı valla çok rahat fallout4 oynuyabiliyo tek farkı ekran kartı 4 gb bence markayla alakası yok

Fandan kastınız ısınmaysa pc buz gibi

Chipseti olayına yarın bakıcam
Teşekkürler herkese ilginiz icin

rightime

Üye
20 Kas 2015
200
0
Valla bence etkileyen diğer faktörler senin sistemdeki ekran kartı 64 bittir. Genelede laptoplara 64 bit ekran kartı koyuyorlar ama senin oyun 1 gb ekran kartı 128 bit istiyordur. Zaten ekran akrtında önce bite bakacaksın sonra kaç gb ona bakacaksın. Tabi birde çekirdek hızı falan var onlarda çok önemli

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
1.cisi Bilgisayarı Detaylı Bir Temizleme Yaptırman Gerekebilir.
2.olarakda Oyunlar Dışındada Mesala Tarayıcını Kullanırken Kasmalar Varsa Virüs Olabilir Özellikle Bu Kirlenme Büyük Oranda Etkiliyor Bilgisayarın Sesi'de Artıysa Büyük İhtimal Ondandır

1 Ocak 2016
188
0
İstanbul
1.cisi Bilgisayarı Detaylı Bir Temizleme Yaptırman Gerekebilir.
2.olarakda Oyunlar Dışındada Mesala Tarayıcını Kullanırken Kasmalar Varsa Virüs Olabilir Özellikle Bu Kirlenme Büyük Oranda Etkiliyor Bilgisayarın Sesi'de Artıysa Büyük İhtimal Ondandır

1. si mantıklı geldi ben iyisi şunu bilgisayarcıda iyice temizletim

2. si pc de tarayıca v.s. virüs yok yani buna %99 eminim

neyse herkeze çok teşekkür ederim ilgilendikleri için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.