Z2 telefonu olabildiğince hack üzerine geliştirme projem

marzi

Yeni üye
29 Haz 2015
35
0
arkadaşlar telefonum z2yi olabildiğince hack araçlarıyla donatarak bir siber silah oluşturma projem var , siz ne dersiniz neler olmalı bunların içinde?

proefe

Üye
1 Tem 2013
209
0
Linux
Telefonda olduğum için yardım edemiyeceğim dostum kusura bakma ama ilk olarak telefona root atman daha iyi olacaktır forumda mobil hack uygulamaları bulunuyor çoğu rootlu uygulamalar o yüzden ilk olarak telefona root atmakla başla

marzi

Yeni üye
29 Haz 2015
35
0
Telefonda olduğum için yardım edemiyeceğim dostum kusura bakma ama ilk olarak telefona root atman daha iyi olacaktır forumda mobil hack uygulamaları bulunuyor çoğu rootlu uygulamalar o yüzden ilk olarak telefona root atmakla başla

daha spesifik olarak önerbileceğin birşey varmı pek bilinmeyen uygulama yada modül tarzı. favorim networkler

şimdiden teşekkürler üstteğmenim

proefe

Üye
1 Tem 2013
209
0
Linux
Ben hack işlemlerini iPhone cihazımda yaptığım için androidle fazla bi aram yok ama dediğim gibi forumda uygulamalar var google amcadan da araştırabilirsin dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.