Zaman tunelı eklentısı oto abone

qwerty1912

Yeni üye
24 Eki 2011
37
0
Selamun aleykum arkadaşlar zaman tunelı eklentısı ve oto abone vardı ve silinmiş siteden yenı yararlanmak ısteyen arkadaşlara paylaşırmısınız şimdiden teşekkürler

qwerty1912

Yeni üye
24 Eki 2011
37
0
Hayır arkadaşım siteye giriyorsun fotoğrafa tıklıyorsun eklentıyı ekle cıkıyor eklentıyı ekleyınce herkeze otomayık abone oluyor ben burada yenıyım rest arkadaşıma mesaj atamıyorum yardımcı olurmusunuz ?

qwerty1912

Yeni üye
24 Eki 2011
37
0
hah evet genco arkadaşım cok ıyı gosterdın işte bunu arıyorum kodlarını yani :( yardımcı olurmusun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.