Zaman Tüneli İptal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|OttomanSlap|

Uzman üye
1 Ocak 2012
1,323
0
Topraktan
Tamamen kurtulmanın bir yolu yok , maalesef.Bir süre sonra herkes istese de , istemese de zaman tüneline geçecek.Ama ben eskisi gibi göreyim diyorsan ; Internet Explorer yükle.Facebook hesabına giriş yap.Zaman tüneli uygulamasını kabul etmediği için eskisi gibi göreceksin profilini.Ama diğer arkadaşların zaman tünelinde görecek.

(Önceki mesajımdan alıntı.)

Zaman tüneli iptali diye bir link yoktur.Kandırmışlar seni...

42KANUNI

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
411
0
Sakın öyle linklere tıklamayın tuzaklıdır. Zaman tünelinden çıkış gibi herhangi bir bilgi yok olsa zaten facebook açık yapar bize.

krkusus

Yeni üye
3 Kas 2011
19
0
kardeş arkadaşların da dediği gibi zaman tüneli kaldırmanın yolu yok Zaten Artık Facebook girişte zaman tünelini tanıtım videosuna koymuşlar yavaş,yavaş insanlara bunu alıştırıyorlar Aslında bende zaman tüneline geçtim çıkmak istedim ama bir yolu yok bundan çıkmanın zamanla sende seviceksin .. :d benim çok hoşuma gitmeye başladı

CooL BlacK 0tr

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
795
0
Tamamen kurtulmanın bir yolu yok , maalesef.Bir süre sonra herkes istese de , istemese de zaman tüneline geçecek.Ama ben eskisi gibi göreyim diyorsan ; Internet Explorer yükle.Facebook hesabına giriş yap.Zaman tüneli uygulamasını kabul etmediği için eskisi gibi göreceksin profilini.Ama diğer arkadaşların zaman tünelinde görecek.

(Önceki mesajımdan alıntı.)

Zaman tüneli iptali diye bir link yoktur.Kandırmışlar seni...

Katılıyorum... ve sakın uyugulamalara felan tıklama hesabını ele geçirirler.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Zaman tünelinden kendi gözünüzle kurtulmanın yolu; İnternet Explorer 7 ve daha ALT sürümlerini kullanmak.. eski profil olarak açılıyor..

Normal zaman tüneli profilim;
2mb86.jpg

Buda Explorer 7 ve daha alt sürüm ile girdikten sonra senin gözünle;

2mb8l.jpg

Yani sadece kendin bu şekilde görürsün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.