Zengin Olma Hk

Syriana

Yeni üye
30 Haz 2018
22
0
Arkadaşlar Nasıl Zengin Olurum 15 Yaşındayım Okul Yalan Benim Nasıl Bi Yol Çizmem Lazım Ve Nasıl O Yolu Takip Etmeliyim

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Merhaba,

Zengin olmak için ilkin yalan söylemesini becermelisin. Sonra söylediğin bu yalan gün yüzüne çıkınca yüzün kızarmayacak ve sanki o söz sana ait değilmiş gibi davranmasını öğreneceksin. Sonra insanları nasıl dolandırman gerektiğini, yalakalık ve üçkağıtçılığın inceliklerini öğrenip meziyetlerin arasına dahil etmelisin. İnsanlarla ilk tanışırken asıl adını hiçbir zaman kullanmamalısın. Bol yemin ve bol söz verip hiç birini uygulamamalısın. Herkesi birer kandırılabilir potansiyel olarak görüp takip etmelisin. Bol bol borç para almalı ve ödeme zamanı geldiğinde mutlaka bir yakının ölmüş gibi davranmalısın. Hiçbir zaman aynı mekanlara takılmamalı ve her zaman jiks giyinmelisin. Etrafına bol gülücük ve pek az dert yanmalısın. Sanki hayat bir tek sana güzelmiş gibi davranmalısın. Kısacası kaypak olmasını öğrenmelisin. Her şeyden önemlisi kötü olmalısın.

İşte tüm bunları yapabilirsen mutlaka zengin olursun. Bu hayatta iyilere ya enayi gözüyle bakılır ya da salak. İyiler alın teriyle para kazanmaya çabaladığından kazandıkları ancak kendine yeter. Ki çoğu zaman yetmez bile ama yetindirmeye çabalar.

Özetle;

Arkadaş,
Anlaşılan sen çok fakir birisin. Şu kısacık hayatın da 15 yaşında kısa yoldan zengin olabilme yollarını arayıp duruyorsun. Kısaca ya hırsız olup şüpheci olacaksın ya da fakir olup rahat bir uyku çekeceksin.

Unutma ki; şu dünyada ne varsa yokluktan geldi. Yoksulluğun zenginliğini bulmaya çalış. Belki o zaman aslında Zenginliğinde bir nevi Yoksulluk olduğunu kavrayabilirsin...

Ey benim Fakir Dostum...

SaygılaR

Son düzenleme:

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
Merhaba,

Zengin olmak için ilkin yalan söylemesini becermelisin. Sonra söylediğin bu yalan gün yüzüne çıkınca yüzün kızarmayacak ve sanki o söz sana ait değilmiş gibi davranmasını öğreneceksin. Sonra insanları nasıl dolandırman gerektiğini, yalakalık ve üçkağıtçılığın inceliklerini öğrenip meziyetlerin arasına dahil etmelisin. İnsanlarla ilk tanışırken asıl adını hiçbir zaman kullanmamalısın. Bol yemin ve bol söz verip hiç birini uygulamamalısın. Herkesi birer kandırılabilir potansiyel olarak görüp takip etmelisin. Bol bol borç para almalı ve ödeme zamanı geldiğinde mutlaka bir yakının ölmüş gibi davranmalısın. Hiçbir zaman aynı mekanlara takılmamalı ve her zaman jiks giyinmelisin. Etrafına bol gülücük ve pek az dert yanmalısın. Sanki hayat bir tek sana güzelmiş gibi davranmalısın. Kısacası kaypak olmasını öğrenmelisin. Her şeyden önemlisi kötü olmalısın.

İşte tüm bunları yapabilirsen mutlaka zengin olursun. Bu hayatta iyilere ya enayi gözüyle bakılır ya da salak. İyiler alın teriyle para kazanmaya çabaladığından kazandıkları ancak kendine yeter. Ki çoğu zaman yetmez bile ama yetindirmeye çabalar.

Özetle;

Arkadaş,
Anlaşılan sen çok fakir birisin. Şu kısacık hayatın da 15 yaşında kısa yoldan zengin olabilme yollarını arayıp duruyorsun. Kısaca ya hırsız olup şüpheci olacaksın ya da fakir olup rahat bir uyku çekeceksin.

Unutma ki; şu dünyada ne varsa yokluktan geldi. Yoksulluğun zenginliğini bulmaya çalış. Belki o zaman aslında Zenginliğinde bir nevi Yoksulluk olduğunu kavrayabilirsin...

Ey benim Fakir Dostum...

SaygılaR

Adamsın.

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
kısaca ozet geceyim : once kendine güvendiriceksin . Sonra dolandır dolandır geç zamanın mesleki sonuçta bazı teknikleri var ozelden yaz ayrintıli hirsız mi egitelim anlamadım ki :trl

20 Ağu 2016
163
0
Merhaba,

Özetle;

Arkadaş,

Ey benim Fakir Dostum...

SaygılaR

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jwNA7w3o-bU[/ame]

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
Esenlikler dilerim, öncelikle bu sizin için gerçek bir sorun mu yoksa şaka (troll) amaçlı bir cümle mi yazdınız bilmiyorum ancak belki sizin gibi düşünen diğer genç arkadaşlar da vardır, onlara cevap olma niteliğinde yazmaya çalışayım.

Öncelikle daha 15 yaşında, okulun yalan olduğunu düşünüp zenginlik hayali kurma gibi bir fikri unutun.
Bir kere okullar, gençlerimiz için eğitim ve öğretim adına en önemli yerlerdir.
Okumadan kusura bakmayın ama hiçbir şey olmaz, yani okumadan buradan size altılı ganyan, loto iddiaları vermemizi ya da uluslararası bankaların nasıl hackleneceğini anlatmamızı mı bekliyorsunuz?
Ha oldu diyelim bir yerden para buldunuz, miras çıktı, yerde 1 Milyon TL'lik çek buldunuz, ayağınızdan petrol fışkırdı, altcoinleriniz ve hisseleriniz tavan yaptı ne olacak?
Cidden nedir bu para hırsı?

Size tavsiye edeceğim akademik bir yol çizmeniz ve o yolu kararlılıkla takip etmenizdir.
Bu ülkenin de kolay yoldan zengin olmak isteyen gençlere değil, okuyup araştıran, teknoloji geliştiren gençlere ihtiyacı vardır.

İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

idris441

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
400
0
Unknown
Zengin Olmak mı istiyorsun !
Gönlün Zengin olsun boş ver.
- Yaşın küçük biri canını sıkmış ki böyle şeylerin peşine düşüyorsun ;)
- Para parayı çeker bunu hiç bir zaman unutma, YETER.

-

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.