Zombi Hapı - Flakka / Makale / akovskiniz

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
Bu makalemde şu aralar dünyayı kasıp kavuran Flakka adlı uyuşturucuyu ele alacağım.

Flakka dediğimiz bu madde, dünyada bir anda patlak verip hızla yayılmaya başlayan, halk dilinde Zombi hapı, kimyasal formülü C15H21NO olan çok korkutucu bir uyuşturucudur. Zombi hapı denmesinin nedeni korkutucu bir şekilde insanlara olağan dışı hal ve hareket yaptırtması, en yakın arkadaşınız dahi olsa tanınmayacak hale getirmesinden kaynaklıdır. Yurt dışında bir takım insanlar tarafından kullanılan flakka kişiler üzerinde korkunç görüntüler ortaya çıkartıyor.

flakka_9060.jpg

İlk olarak Amerika'da ortaya çıkmıştır lakin Rusya menşeili olan bu uyuşturucu, son olarak Brezilya'daki bir takım insanlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Sentetik uyuşturucuyu kullanan insanlar bilinç dışı hareket ederek zombi gibi davranışlar sergiliyorlardır.

Flakka'yı kullanan kişilerin çoğunlukla sonları ölümdür. Öldürmez ise de kalıcı beyin hasarları bırakıyor. İçerisinde aşırı miktarda uyarıcı madde bulunan flakka, insanları çıldırtacak derecede paranoyalara sebebiyet verebiliyor. Aynı zamanda bu uyuşturucuyu kullananların hiç tanımadıkları insanların üzerine atlayıp, yüzlerini parçaladıkları söyleniyor.

Bu madde vücuda alındıktan sonra bonzaide olduğu gibi, halisülasyonlar görülmesine, kişinin kafasına zarar vermeye başlamasına, bedensel güçte artışa, tuhaf zombi gibi hareketlerin meydana gelmesine neden olabiliyor.

flakka-nedir.jpg

Flakka denilen bu uyuşturucuyu evde kendiniz bile üretebiliyorsunuz yapısal olarak banyo tuzuna benzediğinden dolayı.

Bilmem hatırlarmısınız bundan 5-6 yıl öncesine kadar "bonzai kim Türkiye kim" derdik ama artık her mahalle köşesinde bir bonzai şebekesi var, bundan ötürü bu flakka denilen uyuşturucunun her an Türkiye'ye gelmesi veya Türkiye'de üretimine başlanması muhtemel!

Son düzenleme:

CasHReiS

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
460
0
-
Eline sağlık dostum. Biraz Dünya Savaşı Z'de ki zombilere benzettim :)

Son düzenleme:

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Bugün haberlerde de izledim, gerçekten kötü birşey Türkiyeye bulaşmaz inşAllah diyeceğim fakat gel görki mümkün değil :(

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
İş yerinde telefondan haberleri okurken görmüştüm bu hap olayını

yazık insanlar zehirlenmek için üstelik para veriyor

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
Moderatör tarafında düzenlendi:

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Haberde gördüm bugün videosunu izledim gerçekten berbat bir şey insanları tam anlamıyla zombiye çeviriyor,makale içinde eline emeğine sağlık bilgilendirici bir makale olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.