Zula Oyun Hatası

AntBoogy

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
258
0
Arkadaşlar Zula ya girerken sürekli böyle bir hata çıkıyor. Oyunu silip tekrar yüklüyorum bir kaç kez açılıyor sonra tekrar aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözebilirim.

mG9pQ1.jpg

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Arkadaşlar Aynı Hatayı 1 2 Gün İçerisinde Bende Alıyordum Dün Akşam Bişi Denedim ve hatayı düzelttim sizede anlatacıgım

1-) ilk olarak oynadıgınız oyunu kaldırın

2-)Microsoft visual c++ 2010 dosyasını denetim masasından kaldırın

3-)Microsoft visual c++ 2010 dosyasını tekrardan indirim kurun (x86)

4-) esed nod32 virüs programını indirin

5-)Smart tarama Yapın

6-) Tarama Bittikden Hemen Sonra Oyununuzu Tekrar Kurun

7-) İyi oyunlar

Alıntırdır.

Kardeşim Umarım İşini Görür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.