[DEV-DEĞİL]Rat'a Kurban Kasma Yöntemleri //AROCKS

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Selamlar THT Ailesi!
NMk1S0.png

Yine bir RAT Konusu ile beraberiz bu konumda sizlere en çok hangi sitelerde kurban kasabileceğinizi ve yöntemlerini göstereceğim,teşekkür etmeyi unutmayalım :)
NMk1S0.png

Uloz.to(Format atanların uğrak noktası)
Şimdi arkadaşlar bu siteye format atan yabancı bireyler giriş yapıyor ve programlarını buradan indiriyorlar biz bu siteye trojanımızı upload edeceğiz ama öyle 1-2 programla çok kurban kasamayacağımız için ben size bi program tanıtacağım.
PROGRAM
nueKgQ.png

Ne İşe yarar?
(+)
Serverin ismini değiştirerek çoğaltır.​

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bir not defteri açıyoruz ve içine serverimizin hangi programların haline geleceğinin isimlerini yazalım(anlaşılmayabilir birazdan anlayacaksınız)

pxdtML.png

Şimdi tekrardan programımıza dönüyoruz ve "Load Server kısmına oluşturduğumuz trojanımızı seçiyoruz.

OMHEtD.png

Şimdi programımızın alt kısmında bulunan "Load Text" kısmına tıklayıp içine program isimleri yazıp kaydettiğimiz not defterini seçiyoruz

A0cAN2.png

Bu işlemden sonra not defterinin içinde ki veriler sol ekrana gelecektir.

46Otkl.png

Şimdi alt kısımda bulunan "Save as" tuşu ile gelen ekranda yeni bir klasör açıp "Tamam" butonuna tıklıyoruz.

drjMPx.png

VE SONUÇ

biAGk8.png

NMk1S0.png

Şimdi yaptığımız işlem sonucu server bozulmuş mu bakalım.(Oluşturduğum virüslerin birini açıyorum)

yDh91X.png

ÇALIŞIYOR :)

Şimdi uloz.to sitesine gelip "Upload Files" butonuna tıklıyoruz.

pA4vFK.png

Bu ekranla karşılaşınca "Select File" butonuna tıklayıp oluşturduğumuz tüm virüsleri seçiyoruz.

pA4vFK.png

Bu işlem sayesinde siteye dosyalarımızı upload etmiş oluyoruz şimdi arkanıza yaslanıp kurbanların gelişini izleyebilirsiniz,format atanların yeri olduğu için pek bi fud yapmaya gerek yok zaten yeni virüs programı yüklemiş oluyorlar.​

YOUTUBE(CHEATERLERİN BÖLGESİ)​

Öncelikle "xxx(istediğiniz oyunun adı) cheat 2019" tarzında arama yapıyoruz ve "Filtrele" kısmından "Bu Hafta" seçeneğini seçip çıkan videolardan birisini indiriyoruz.

Su6qKw.png

İndirdiğimiz videoyu "XX GAME CHEAT | DEV | NO FİX 2019" şeklin de youtubeye yüklüyoruz,açıklama kısmına oyunla ilgili etiketler atıyoruz.​

İnandırıcı olması için "Addmefast" sitesine giriş yapıyoruz ve "Youtube Like" kısmından kendi videomuza like çekiyoruz.​

Like Nasıl Çekilir?​

Addmefast isimli siteye giriş yapıp "İnstagram Followers" kısmından biraz puan kasıyoruz.

FDVibD.png

Puanımızı kastıktan sonra sitenin menü kısmında bulunan "Add site/page" butonuna tıklıyoruz gelen ekrana aynı şu ayarları aktarıyoruz.

bUlw82.png

Arkanıza yaslanın ve kurbanların gelişini izleyin :)(server durumuna bağlı olarak değişebilir.)​

NMk1S0.png

Bi konumuzun daha sonuna geldik bu tarz konular ilginizi çekiyorsa belirtmeyi unutmayın okuduğunuz için teşekkür ederim.

VT : https://www.virustotal.com/#/file/3...4f7be720e19992c67049144d26e6b3b8388/detection

Son düzenleme:

Sabotaqe

Yeni üye
24 Ocak 2019
40
1
Ankara
Hocam eline sağlık güzel konu... Tabii işine yarayana güzel konu...

Ne yaparsam yapayım. Girmediğim forum mu kalmadı dersin ? İzlemediğim forum mu kalmadı dersin ? Okumadığım makaleler yazılar mı kaldı dersin ? Ne yapsam olmuyor...

Güvenlik duvarını kapattım olmadı.

Bu forumda da farklı 3-4 tane farklı forumdada yapmıştım gene olmadı... Enteresan bir şey... Eskiden yapabiliyordum. Fakat şimdi olmuyor. Hiçbir programla yapamıyorum.

Spynet, Hakops Keylogger, DarkcometRAT, NjRAT, Quaser RAT.... vs. vs. :/ :/

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Hocam eline sağlık güzel konu... Tabii işine yarayana güzel konu...

Ne yaparsam yapayım. Girmediğim forum mu kalmadı dersin ? İzlemediğim forum mu kalmadı dersin ? Okumadığım makaleler yazılar mı kaldı dersin ? Ne yapsam olmuyor...

Güvenlik duvarını kapattım olmadı.

Bu forumda da farklı 3-4 tane farklı forumdada yapmıştım gene olmadı... Enteresan bir şey... Eskiden yapabiliyordum. Fakat şimdi olmuyor. Hiçbir programla yapamıyorum.

Spynet, Hakops Keylogger, DarkcometRAT, NjRAT, Quaser RAT.... vs. vs. :/ :/
Sıkıntı nedir belki çare olabiliriz

Sabotaqe

Yeni üye
24 Ocak 2019
40
1
Ankara
Ne yapsam olmuyor :D DDOS Mu dersin ? IP Vuruşu mu dersin ? Hiç bir şey yapamıyorum nedense :D Bu konuda işe yaramadı... Herhalde bende bir aptallık var :/

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.