MALUK37
Tepkime puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Adminlerin çeki düzen vermesi gerekir bu konuda adam eleştiri yapabilir ama kötü azarlayıcı şekilde yapmasın
  Nasıl olur peki? Hem konuyu açan tahammülsüz, hem eleştiri yapanlar sert. Bırakalım da birbirinize mi girin?
  Böyle bir mesajınız bulunuyor
  "Merhaba dostum wifinin arayüzüne girip kablosuz güvenlik diyip oradan şifrenizi 1 kaç kez değiştirip değişiklikleri kabul edersiniz olur"

  "kablosuz güvenlik" ingilisce "wireless security" öylemi? Öyleyse ayarı bende yok. Ben bulamadım. Yardım edbilirmisin bana ?
  selemun aleykum iyi gunler benim internete şifremi caliyolar bende bunu goruyorum ama onlarin telefonlarina giremiyorum nasil sizarim haberleri olmadan bilgisayar telefon larina
  Vpn kaldırınca oranlar gözükmüyor ayrıca vpn'yi sadece chrome yükledim zenmate orda gözüküyor oranlar. Program sitedeki verileri phantom ile çekiyormuş ama biz ipden dolayı oranları göremeyince program çalışmıyor ne yapabilirim bununla ilgili ?
  Merhaba dostum girdiğin site Türkler tarafından yasaklanmış zaten kendin diyorsun VPN yolu ile oranların tamamı olmasada %70ini görürsün ama VPN koymana gerek yok
  Hocam merhaba bugün sabah chrome'a vpn eklemiştim bir siteye bakmak için aklıma gelmişken birde soccer24'e bakayım dedim ve gördümki oranlar açık birşekilde gözüküyor ve sitede herhangi bir değişiklik yok biraz araştırdım oranların gözükmeme sebebi türkiye lokasyonunda engellenmesi vpn açtığım zaman oranlar gözüküyor yanlız şöyle bir durum var program maçları explorer üzerinden çektiği için ona bir vpn eklemem gerekiyor o tarayıcıyıda fazla kullanmadım bilgim yok bu şekilde bir yardımcı olursan sevinirim
  Hocam programın linki bu virüs total'e sokabilirsin oranları soccer24 sitesinden çekiyordu program ama o siteden oranlar kalktığı için çekemiyor şuanda oranların açık olduğu tek site oddsportal1 oranların oradan çekilmesi gerekiyor inceleyip dönüş yaparsan sevinirim..
  Dostum WPA dan yararlandım ilk önce WPA açıklı wifiyi kırdım sonra arayüzünden başka wifilere ulaştım
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.