=>En Hızlı Root Yöntemi<=

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26

Merhabalar arkadaşlar ben Solid.Bugün sizlere yeni bir programı tanıtacağım.
Aslında o kadar yeni değil ancak pek ismi duyulmamış bir program.Öncelikle daha önce açıldıysa görmedim.

Root'cu Baidu tarafından geliştirilen kolay Root atma programıdır.Tek bir tuşlama ve bir yeniden başlatmanın ardından cihazınızı Root'lu hale getirmektedir.
Eski emektar telefonum Maxi Plus'da sorunsuzca kullandım.Görevini gayet iyi yapıyor ayrıca sistem uygulamalarını da silebiliyor.Böylelikle de ek bir uygulamaya gerek kalmıyor.

Ancak tabii ki Root'lu bir telefonda olması gereken belli başlı programlar var onları birazdan açacağım yazımda anlatacağım.

İşte programdan bazı görüntüler:
vNCgOf0WjAG-TTT34SsXsB93oEvR8yIBnSFSIi88IbdeeTMMl9BdxeEP1VdRYaFwwywkix4-utEVmVsZNn7vtQ=w426-h320-n

Programın arayüzü gayet basittir.
Root'la butonuna bastığınızda Root işlemi başlar ve cihazınız yaklaşık 10saniye içerisinde rootlanır.
Root'lama işlemi sırasında internet bağlantısı gereklidir.Yukarıdaki gibi root işlemini yapabilirsiniz.
Cihazınızı Root'ladıktan sonra yeniden başlatmalısınız.Ardından Android yeni sürüme geçiriliyor yazısı gelecek ve uygulamalarınızı güncelleyecek.

En belirgin özellik olarak Google Play Store'un eski görüntüsü gidiyor ve yerine gayet sade şık ve programları daha iyi tanıtan 2015'in Play Store'u geliyor.

Ayrıca Root sayesinde Android sürümünüzü yükseltebilirsiniz.
Fakat ben pek tavsiye etmiyorum çünkü yükseltmeniz durumunda Kernel İmzası yasallığını kaybeder.

Buyrun Download Link:

Root'cu Apk-SolidStar İndir-Yandex.Disk

!!!ÖNEMLİ NOT!!!
Root'cu programı antivirüsler tarafından virüs olarak görülüyor.Bunun sebebi Android'e tam erişim sağlamak için Root atabilme yetkisine sahip olması.Root attığı için virüslü algılıyorlar.
Fakat kesinlikle cihazınıza ve bilgisayarınıza zarar verebilecek hiçbir virüs veya zararlı YOKTUR!!!

Buyrun VirusTotal:
https://www.virustotal.com/tr/file/...5443e928166a2606de5ea4c9/analysis/1411845214/

Hadi hepinize kolay gelsin ;)

Sorun olması halinde buradan veya özelden yazın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26

:D Kullanım sırasında herhangi bir antivirüs veya virüs önleyici program (Clean Master vb.) programlar açıksa onları kapayıp deneyiniz hocam :)

Ayrıca Görev Yöneticisinden tüm programları kapatıp ana sayfa tuşuna basılı tutunuz ve açık olan programları sağa veya sola sürükleyerek kapatınız.Ardından tekrar deneyiniz hocam :)

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
16
Bursa
:D Kullanım sırasında herhangi bir antivirüs veya virüs önleyici program (Clean Master vb.) programlar açıksa onları kapayıp deneyiniz hocam :)

Ayrıca Görev Yöneticisinden tüm programları kapatıp ana sayfa tuşuna basılı tutunuz ve açık olan programları sağa veya sola sürükleyerek kapatınız.Ardından tekrar deneyiniz hocam :)

anti kullanmıyorum görev yöneticisinden temizledim oldu suan sağol :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Linkler çalışıyor yenilendi.Ayrıca KitKatta denemedim ancak cihaz destekleniyorsa ve root uyumluysa sorunsuzca yapılır.

asfia

Yeni üye
29 Tem 2009
7
0
htc wildfire s A510e de denedim ancak cok uzun bekliyor 2yazı geliyor basarıyla root yapıldı yazısı gelmiyor sürekli daire dönüyor ama bi türlü olmadı arka planda calısan bise yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.