=>En Hızlı Root Yöntemi<=

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
İstediğiniz telefonun markasını mesaj atın dosyayı göndereyim.

Her telefon için desteklenmektedir.Dosyalar genelde uzun iş gerektirirler ve yanlış çıkma ihtimalleri çok yüksektir fakat Baidu Root'cu gerekli dosyaları yayınlamadan önce denediği ve test ettiği için kesinlikle güvenlidir.
Cihaz markası olarak da bazen bahsetmiş olduğunuz dosya yöntemi ile (update.zip) root atmak cihazlarda kernel bozulmasına ve bir daha çalışmamasına neden olabilir.Bu nedenle şiddetle bu programı tavsiye ediyorum :RpS_laugh:

ayzAWO.png

974 indirilme ve 1500den fazla görüntülenme!Teşekkürler tüm destek olan arkadaşlarımıza !

welles17

Yeni üye
13 Eki 2012
23
0
Antalya
hocam. bu root programımız oyunlar ve roomlar içinde geçerli oluyormu. youtubeden araştırıp yapmayı denedim ancak başaramadım. telefonum htc desire x ve 4.1.1 sürümlü. ben 4.4 yapıp htc one room yüklemek istiyorum çünkü. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Baidu yazdigi için uyumsuzluk olabilir bu program yapmiyorsa manüel yapmayi deneyin

Hackmannn

Katılımcı Üye
10 Eki 2013
267
0
Burdur
Bütün programları kapattım clean master ve panda antivirüs ü devre dışı bıraktım olmadı :( S3 mini gt i8200q

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Arkadaşlar bilginiz olsun diye söylüyorum S3 mini, LG pro Lite ve LG G2 de çalismamaktadir. Tabi benim denememedir.

kriantex

Yeni üye
1 Haz 2009
9
0
Saolasın kardeşim eline emeğine sağlık. uzun zamandır root atmayı düşünüyodum heryerde uzun uzun anlatılmış yok böyle yapacan yok böyle falan fistan senin bu paylaşımınla root tek tuşla yüklendi kardeşim çok saolasın.

ahmi45

Yeni üye
8 Şub 2015
1
0
telefonumun markası s3 mini programı indirdim ama root izinleri alınamadı GT-12190 yazıyo sorun ne yardımcı olur musunuz

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Güncelleme // Yeni sürüm ile birlikte Android 4.4.2 Kitkat'ı da desteklemektedir.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
//Güncelleme//
Arkadaşlar Baidu programın yeni sürümünü yayınladı.Konudaki linke tıklayıp sürümü indirdikten sonra Update yaparsanız program içerisinden otomatik güncellenir.
Yeni Sürüm ile gelen özellikler:
Android 4.4.4 KitKat ve 5.0 Lollipop Sürüm Desteği Geldi
Android 5.1 Lollipop bazı cihazlar için destek geldi.(Bazı cihazlara geldi 5.1 için.HTC M8-M9-Note 3-Note 4-S5-S6 cihazlarına destek geldi.)
Arayüz basitleştirildi.
Rootla butonuna tıklandığında telefonun kilitlenme sorunu giderildi.
ROM yükleme seçeneği geldi.Bu özellik ile Rom Mağazasından cihazınıza uygun Romları bulabilir ve tek tıkla yükleyebilirsiniz.Romlar arasında:
Android 5.0 ve 5.1 Lollipop Saf Arayüz Romu
KitKat Romu
Samsung Romu
HTC ve General Mobile Romu
ve daha yüzlerce Rom desteklenmektedir.
NOT:Rom Mağazası şu anda beta aşamasındadır.
Hata düzeltmeleri getirildi.
Sisteminizdeki uygulamaları hiçbir kalıntı bırakmadan temizleme özelliği getirildi.
Telefonunuzun tam yedeğini alma özelliği getirildi.Bu sayede brick veya tam brick durumunda PC aracılığı ile eski yedeği yükleyebilirsiniz.(Tam brick özelliği çok iyi olmuş bana kalırsa.)
Uygulama hızlandırıcı getirildi.Bu sayede Android Sanal Makinesi Dalvik yerine ART gibi uygulama başına işlem seçilecek.Örneğin Facebook için Dalvik ise Chrome için ART gibi.

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
//Güncelleme//
Arkadaşlar Baidu programın yeni sürümünü yayınladı.Konudaki linke tıklayıp sürümü indirdikten sonra Update yaparsanız program içerisinden otomatik güncellenir.
Yeni Sürüm ile gelen özellikler:
Android 4.4.4 KitKat ve 5.0 Lollipop Sürüm Desteği Geldi
Android 5.1 Lollipop bazı cihazlar için destek geldi.(Bazı cihazlara geldi 5.1 için.HTC M8-M9-Note 3-Note 4-S5-S6 cihazlarına destek geldi.)
Arayüz basitleştirildi.
Rootla butonuna tıklandığında telefonun kilitlenme sorunu giderildi.
ROM yükleme seçeneği geldi.Bu özellik ile Rom Mağazasından cihazınıza uygun Romları bulabilir ve tek tıkla yükleyebilirsiniz.Romlar arasında:
Android 5.0 ve 5.1 Lollipop Saf Arayüz Romu
KitKat Romu
Samsung Romu
HTC ve General Mobile Romu
ve daha yüzlerce Rom desteklenmektedir.
NOT:Rom Mağazası şu anda beta aşamasındadır.
Hata düzeltmeleri getirildi.
Sisteminizdeki uygulamaları hiçbir kalıntı bırakmadan temizleme özelliği getirildi.
Telefonunuzun tam yedeğini alma özelliği getirildi.Bu sayede brick veya tam brick durumunda PC aracılığı ile eski yedeği yükleyebilirsiniz.(Tam brick özelliği çok iyi olmuş bana kalırsa.)
Uygulama hızlandırıcı getirildi.Bu sayede Android Sanal Makinesi Dalvik yerine ART gibi uygulama başına işlem seçilecek.Örneğin Facebook için Dalvik ise Chrome için ART gibi.

Cuma günü akşamı denerim eğer şimdi denersem ve sorun çıkar bozulma olursa okulda ne yaparım ben :D

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Galaxy S4 tekrar denedim sonuç olumsuz

S5 ve S6 desteklenmektedir.S4 teki teknik bir aksam arızası nedeniyle bu program ile root atmak cihazı tam brick yapabileceğinden dolayı desteklenmiyor.
Sanırım bu proje hala yürütülüyor 2016 ocakta bitecekti o süreye kadar sorun çözülemezse s4 çıkarılacaktı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.