S1NYOR
Tepkime puanı
4

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Tanrı kimseyi çuvaldızı kendine batırmayacak kadar " EGOLU " yapmasın ...
  Bu hayatta " İSRAİL " gibi olacaksın . Uğruna savaştığın şey için her şey mubahtır mantığı ile hareket edersen mutlak sonuca ulaşacaksın. Mossad'ın yapmış olduğu operasyonlar çoğunlukla arap ajanlar sayesinde gerçekleşiyor. Arap-İsrail savaşların da yeni kurulmuş bir ülkenin bu kadar ezici şekilde kazanması sizce de garip değil mi ? Aslında değil okuduğum bir kitaptan aklıma gelen şu cümleler araplar parayı sever . Para için ülkesini de eşini de dostunu da satar sözü . O Kadar haklı bir söz ki bir avuç para için vatanını satan bir millet. Ne demişler " Çok okuyacaksın az bileceksin " .
  Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Saygılarla Bay404..
  Kudüs diye ağlayıp sızlandığınızın onda birini doğu türkistan için çaba sarfetseniz keşke
  Daha sonra diğer attığın bisq.network sitesi değiştirici bir site örnek btc veriyorsun doge alıyorsun gene borsa değil :D Ne olacak bu durum şimdi çıkmaza düştük :D Yorum yapıyorsun ama sadece muhalefet olsun diye yapıyorsun. İnsan önce bir araştırma yapar atacağın siteleri bile araştırmamışsın ne deyim ki bu yolda devam et bizim gibi insanların sizin gibi insanlara ihtiyacı olacak :D
  En son yorum atan arkadaş belki merak edip profilime girersin diye cevabımı buraya yazıyorum ne yazık ki senin için hiç iç acıcı bir tablo olmayacak.
  Attığın siteler kycnot me öncelikle bir tanıtım sitesi ben senden kyc gerektirmeyen borsa istedim. Sen bana tanıtım sitesi atıyorsun :D Ha üstelik tanıttıkları sitelerin açıklamalarında kyc isteniyor diyor bir de sen bak istersen :D Oruç başına vurmuş olabilir insanlık hali.
  0 ve 1'in bu kadar çok anlamı olduğu dünya da senin olmaman kadar kötü birşey olamaz.
  Bazen hiç tanınmamak istiyorum, herşeye iyi gelebilir diye düşünmeden edemiyor insan
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.