0xc0000005 Uygulama Hatası

abdullah1354

Katılımcı Üye
1 Eyl 2009
426
0
boşver

üstte görüldüğü gibi bu hatayı alıyorum bir türlü yapamadım

KB2872339 Microsoft Windows sildim gene de devam ediyor internete giremiyor program bile kuramıuyorum bu hata yüzünden yardım,,

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
ustadim Sality virusu bulasmis gecmis olsun bu lanet virus interneti yavaslatir,rogram yuklenemz ve hatta combifix ve antiler de bir ise yaramaya biliyor..bu virus ayni zamanda exe dosyalarini kurdalar ve kafasina gore takilir..:) ama cozumu Kaspersky Sality Killer indir ve sarunu cozebilrisin,,, yalniz bu hata kodunu windows eksik guncelleme olarak tanir ki buda bende sality virusu yapiyordur,,daha genis bilgi icin.;
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000005
0xc0000005 Uygulama Hatası

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.