1-2 Fıkra

hackbluesam

Katılımcı Üye
14 Eki 2013
715
0
D.KOPENHAQ
Anahtar
Deliler hastenesinde bir gün doktorlar hastalarini değerlendirmeye almak istemisler,
Bir tane araba resmini duvara yapıştırmışlar,
Sonra bütün hastalara dönerek; hey millet bugün size tatil bu arabaya binip gezin demiş. Demeye kalmadan deliler yardıra yardıra duvara çarpıp geri geliyorlarmış,ama içlerinden biri bunu yapmıyormuş doktorlar acaba bu akıllandımı diye merak edip sormuşlar; sen niye arabayla gezmiyorsun evladım demiş doktor,
-hasta onlar binse bile hiçbiyere gidemezler kı,
-neden,
-doktooor çünkü arabanın anahtarı bende
.. ;) ;) √√√

Ne İşi Var!!
Cumhuriyet'in ilânindan sonra, İstanbul'da bir resepsiyon verilir.
Tüm dünya ülkelerinin elçileri ve ataşeleri de davet edilir.
Davet güzel bir şekilde devam etmektedir, fakat İngiliz ataşesi
olan Binbaşı'nın bakışları Mustafa Kemal'in gözünden kaçmaz.
Bütün davet boyunca kendisine dik dik bakmıştır ve bakmaya devam
etmektedir. Ne olduğunu ögrenmek için yaverini gonderir.

Yaver Mustafa Kemal'e şöyle der:
- Paşam; kendisine neden ters bir tavir takındığını sordum, o da
bana Mustafa Kemal'in Çanakkale'de babasını öldürdügünü soyledi.

Bunun uzerine Mustafa Kemal soyle der:
- GİT SOR BAKALIM BABASININ ÇANAKKALE'DE NE İŞİ VARMIŞ ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.