1.478.234.234 Sha1

dozdoz

Üye
24 Şub 2012
184
0
1.478.234.234 Sha1 Word Listesi İndirdim ancak dosya boyutu yaklasık 4.19 GB Sıkıstırılmamıs 15 GB
Not defreri vs. gibisinden notepadd ile açmak mümkün olmuyor .

Dosya biçimi .lst yani uzantısı hangi program yardımıyla bu dosyayı açabilirim

dozdoz

Üye
24 Şub 2012
184
0
bilgisayar özellikleriyle ne alakası var 1,493,677,782 adet dosya var içerisinde 15 GB toplamı not defteri , word,notepadd++dosya boyutu büyük açılamıyor hatası veriyor sınırlar üstünde dosya . bana bu dosyayı açıcam program lazım veya başka yol

KaraipHacker98

Katılımcı Üye
12 Eki 2013
392
0
Kocaeli
bilgisayar özellikleriyle ne alakası var 1,493,677,782 adet dosya var içerisinde 15 GB toplamı not defteri , word,notepadd++dosya boyutu büyük açılamıyor hatası veriyor sınırlar üstünde dosya . bana bu dosyayı açıcam program lazım veya başka yol

Dediğim gibi çok iyi bir pc de açmalısın,başka bir çözüm yolu yok gibi malesef...:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.