1 dakika bile sürmeyen pc hack

burak_sarı

Yeni üye
6 Nis 2007
17
0
arkadaşlar ben bunu denedim ve oluyor eğer yapamadıysanız bu arkadaşın sorunu deyil bu sizin sorurunuz yanlış yazıpda çalışmıyo demeyin deneyin olmazsa birdaha yazın ama çalışmıyo demeyin hemen oldumu paylaşım için sağul kardeşim sen aldırma

burak_serseri

Yeni üye
25 Ara 2006
37
0
aBi bİşeY DiCeM şİmDi bİZ bUnU YaPtık bAşKaSıNıN bİlgİsAyArInI nAsIl çÖkErTcEz YoLlAyArAKmI nAsIl yOkSa cD yE ÇeKiP bAşKaSıNaMı wErİcEz

blackbaronx

Yeni üye
6 Nis 2007
8
0
kadeşim sağoll daa yaww nolurr o çevirme işini bana yollasana çevirmeyi bilmiyorum ben daha yeniyim :(:( :confused:

dostum sen nerde ve ne yaptığının farkındamısın ?????????

şimdi ben senin için bunu hazır hale getireyim bari mail olarak atayım fakat rar yapacağım winrar da dosyayı açınca orda MS-dos toplu iş dosyasını tıkladığında klasör olarak masaüstüne gelir. Fakat masaüstüne gelen o klasörü açma çünkü içinde hazır olacak.

harlem

Yeni üye
8 Nis 2007
3
0
nevşehir
bende programı yaptım şu anda hazırda bekletiyorum ama aciz durumda olan bir kimseye bu virüsü gönderemem .Saygılarımla.

okoca68

Katılımcı Üye
12 May 2009
260
0
[ı][sıze=7][font=ımpact]n.e m.u.t.l.u t.ü.r.k.ü.m d.i.y.e.n.[/font][/sıze][/ı]

okoca68

Katılımcı Üye
12 May 2009
260
0
[ı][sıze=7][font=ımpact]n.e m.u.t.l.u t.ü.r.k.ü.m d.i.y.e.n. [/font][/sıze][/ı]

PoYRaZ 66 !

Katılımcı Üye
19 May 2010
268
0
bazen güldürüyosunuz kardeşim. .eskidi kardeşim kimse yemez bunları sen kime yaptıysan bişi bilmiyormuş demek. .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.