1 Ekran Kartından Çift Monitor Yapınca Monitorun Siyah Ekran Olması.Yardım!!!

graweworm1

Üye
19 Eki 2013
84
0
evet arkadaşlar amd raedon 270 serisi bir ekran kartım var ama onun dışında pc gayet saglam bı tek ekran kartım kotu her neyse i7 6700 işlemcim ve 16 gb ramım mevcut

şimi gelelim asıl konuya ben cıft monıtor bagladıgımda tabı bagladıgım monıtor vga hdm vga cevırıcı felan 2 kablo ıle cevırebılıyorum anca 2 kabloyla uzatıyorm

asıl konu ben bagladıgım zaman mesela bır oyuna gırınce yada herhangı bır şeyde mesela bi anda ekran kapanıyor sıyah ekranda kalıyor ama bılgısayar çalışır durumda oluyor skypeden felan konusmalara devam edıyorsunuz ama sıyah ekran oluyor 2 monıtorde oyle kalıyor bunun cozumunu nasıl yapabiliriz? bilen varsa lutfen yardımcı olabilirmi.

graweworm1

Üye
19 Eki 2013
84
0
http://www.turkhackteam.org/off-topic/1374969-masaustu-ekraniniz-gidip-geliyorsa-iceri.html

bu konum sana yardımcı olabilir belki bi bak derim kardeşim olmassada kusura bakma

İyi Sabahlar

İyi Forumlar ...

bende tek ekranken hıc bır sıkıntı olmuyor hocam cift monıtor bagladıgım zaman oluyor tek ekran kartından sıkıntı orda tek monıtorken gıtmıyor ayriyetten kablolarda problem oldugunu sanmıyorum cok cıkartıp taktım cunku

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.