1 haftada 12gb

CaGoOo

Yeni üye
30 Nis 2016
30
1
Arkadaşlar asosyal sürekli evde oturan cs go oynayan birisiyim steamdan aldım oynuyorum gel gelelim peder interneti baya önce kapattırdı birinin wifi sine para ile bağlanıyoduk sonra o arkadaş modemini kapattırdı bende bir wifi kırdım kullandım oda bir daha çekmedi oda kapattırdı büyük ihtimal sonra 8gb benim 4 gb kardeşimin interneti vardı bitti 1 hafta oldu 200 mb falan var onuda buraya harcıyorum peder ısrarla modem almıyor sebebini bilmiyorum oysa derslerim güzel 2 tane belge getirdim ilk ve ikinci dönem olarak ama ısrarla almıyor

Dumpper,linset,aircrack,kali fluxion hepsini denedim fakat başarılı olamadım 2 tane ağ 4 diş cekiyor SUPERONLINE kıramıyorum backtrack le reavera baş vurdum bir hata alıyorum raveri kalidede denedim aynı hata XIAOPAN 0.4.7.2 zaten oda linux tabanlı ama başarılı olamadım yine wifislax in içinde bir sürü pin bulucu mevcut bilen bilir denedim hepsini sonuç aynı artık çare istiyorum beyler

sanırım dündü bir konu gördüm tht de fluxion linset gibi https sorunu yok diye baktım biraz net harcadım ettim baya birşey kurdum kaliye malesef oda olmadı bunları nerden edindin internetin yoksa diye sorarsanızda bir arkadaşım var ondan rica ettim hepsini indirdim tabi baya önce bunları öğrenmek için indirmiştim sonra işime yaradı 1 tane wifi kırdım buzamana kadar oda backtrackle wordlist yöntemiyle kırdım kişi hakkında baya bilgim vardı şimdi ise oratada kaldım

beyler cs goya girmek istiyorum artık yardım edin lütfen :RpS_crying:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.